Одеська національна музична академія :: Кафедра сольного співу :: Руснак Юлія Миколаївна
Руснак Юлія Миколаївна
  • концертмейстер
  • лауреат Міжнародних конкурсів

Біографія:

Руснак Юлія Миколаївна народилася 15 травня 1989 року в Одесі. 2006 року з відзнакою закінчила Одеську середню спеціальну музичну школу-інтернат імені П. С. Столярського.

У 2006 році вступила до Одеської державної музичної академії імені А. В. Нежданової на фортепіанно-теоретичний факультет у клас фортепіано професора, заслуженого діяча мистецтв Шевченко Т. І. та клас органа доцента Єфремової О. О.

У 2010 році одержала ступінь бакалавра і вступила до магістратури, яку закінчила з відзнакою в 2011 році. Одержала кваліфікацію концертного виконавця, артиста камерного ансамблю, концертмейстера, викладача по класу фортепіано.

2011 року вступила до асистентури-стажування Одеської державної музичної академії імені А. В. Нежданової на заочну форму навчання (творчий керівник професор, заслужений діяч мистецтв Шевченко Т. І.).

Із січня 2009 року й по теперішній час працює лаборантом Одеської державної музичної академії імені А. В. Нежданової, з вересня 2009 року й по теперішній час – концертмейстер кафедри народних інструментів Одеської державної музичної академії імені А. В. Нежданової (спеціалізація диригування, вокал).

За час навчання в школі й консерваторії неодноразово брала участь у Міжнародних конкурсах і майстер-класах: Черкаси (Україна, 2006) – лауреат II премії; Відень (Австрія, 2007) – лауреат I премії; Михельштадт (Німеччина, 2008) – органні майстер-класи; Фуншал, Мадейра (Португалія, 2009) – лауреат I премії; Гамбург (Німеччина, 2011) – фортепіанні майстер-класи.

Нагороджена грамотою освіти та наукової діяльності Одеської облдержадміністрації за відмінні успіхи в навчанні й активну участь у науковій, суспільній і культурній діяльності (17 листопада 2009).