Одеська національна музична академія :: Кафедра сольного співу :: Носуля Анатолій Валентинович
Носуля Анатолій Валентинович
  • в.о. доцента

Біографія:

Носуля Анатолій Валентинович у 1983 році вступив до Одеської державної консерваторії імені А. В. Нежданової за фахом "сольний спів" в клас заслуженого артиста України, професора Іванова Є. Н. Закінчив навчання у 1988 році.

З 1988 по 1998 рік працював солістом Одеського театру музичної комедії. Під час роботи в театрі виконав більше п'ятдесяти ролей, серед яких провідні партії в творах відомих світових та вітчизняних авторів.

У 1988 році, за сумісництвом, був зарахований на посаду викладача кафедри сольного співу Одеської державної консерваторії імені А. В. Нежданової.

З 1995 по 1998 рік проходив навчання в асистентурі-стажуванні Одеської державної академії імені А. В. Нежданової.

З 1998 року був зарахований на постійну роботу на кафедру сольного співу Одеської державної академії імені А. В. Нежданової. З 1999 року був переведений на посаду старшого викладача кафедри.

Під час роботи в академії неодноразово брав участь у концертах, присвячених пам'яті професора Іванова Є.Н. і професора Огренич Н.Л., в ювілейному концерті, присвяченому 90-річчю Одеської державної музичної академії імені А.В. Нежданової, концерті присвяченому ювілею професора академії Ліознова Г.С., в концерті «Бал на честь меценатів» та інших. Також постійно брав участь в концертах і культурних заходах міського масштабу.

З 31 грудня 2008 року прийнятий на посаду доцента академії.

У червні 2008 року підготував сольну програму під назвою «Душа романсу», яка була представлена публіці в Одеському театрі юного глядача.

У червні 2010 року підготував сольну програму з творів власного твору на вірші російських і українських поетів «Любов хулігана», а також випустив компакт-диск з цією програмою.

Був членом журі пісенних фестивалів:

2009 – «Чумацький шлях», м. Очаків (Україна);

2009 – «Душевна хвиля», м. Одеса (Україна);

2010 – «Шансон біля моря», м. Севастополь (Україна);

2010 – «Душевна хвиля», м. Одеса (Україна);

2011 року був головою журі фестивалю «Душевна хвиля» (м. Одеса, Україна).

Анатолій Іванович є організатором і генеральним продюсером Міжнародного пісенного фестивалю «Душевна хвиля» (м. Одеса, Україна).