Одеська національна музична академія :: Кафедра сольного співу :: Мусієнко-Репська Валентина Іванівна
Мусієнко-Репська Валентина Іванівна
  • доцент
  • кандидат педагогічних наук
  • заслужений працівник культури України
  • декан вокально-хорового факультету
  • член Вченої ради

Біографія:

Мусієнко-Репська Валентина Іванівна, народилася в 1970 році в м. Дніпропетровськ.

У 1994 році закінчила Одеську державну консерваторію ім. А.В. Нежданової за спеціальністю «Сольний спів» (клас народної артистки України, професора Фоменко О.Н.). Рішенням Державної екзаменаційної комісії від 22 червня 1994 року присвоєно кваліфікацію «оперна та концертна співачка, викладач».

Під час навчання – з 1990 по 1994 рр. працювала в Одеському музично-драматичному театрі ім. В. Василька, де брала участь у виставах «Гамбрінус», «Запорожець за Дунаєм», «Ніч напередодні Різдва, «Наталка-Полтавка», «За двома зайцями»та інш.

З 1994 року за направленням працює в Одеській музичній академії ім. А. В. Нежданової на посаді ілюстратора, викладача, доцента.

Кандидат педагогічних наук з 2001 р. (кандидатська дисертація на тему: «Підготовка студентів до педагогічного самоменеджменту в професійній діяльності педагога»; захист відбувся в спеціалізованій вченій раді Південноукраїнського державного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського).

У 2004 року отримала вчене звання доцента.

24 студента отримали звання лауреатів міжнародних конкурсів і фестивалів вокального мистецтва, які відомі в музичній культурі країни і в країнах СНД.

Мусієнко-Репская В. І. є керівником вокального ансамблю «Мрія», який щорічно проводить концерти присвячені до Дня перемоги у Великій залі ОНМА ім. А. В. Нежданової, на відкритих майданчиках м. Одеса, Куликовому полі, в концерт-холі «Сади перемоги», в Одеській кіностудії імені А. В. Довженка, філармонії. Як керівник ансамблю «Мрія» була чотири рази нагороджена дипломом I ступеня і преміями за високий рівень професіоналізму в підготовці студентського ансамблю.
Неодноразово студенти брали участь в шефських концертах, школі-інтернаті для дітей з вадами зору, різдвяних концертах і залі благодійного фонду В. С. Філіпчука.

Спільно зі студентами кафедри народних інструментів, студенти класу Мусієнко-Репської В. І. брали участь в різних конкурсах.

У 2011 – 2012 рр. була нагороджена дипломами і почесними грамотами за високий рівень підготовки до міжнародного конкурсу вокальних ансамблів «Південний експрес» (м. Ялта) і конкурсу вокальних ансамблів імені Д. Бортнянського (м. Київ).

У 2012 р. нагороджена грамотою за високий рівень у виконанні військових пісень до Дня Перемоги.

У 2013 р. нагороджена «Почесною грамотою» за вагомий особистий внесок у створенні духовних цінностей та високу професійну майстерність від Міністерства культури України.

У 2016 р. Указом Президента України від 22 серпня 2016 р. присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України».