Одеська національна музична академія :: Кафедра сольного співу :: Лісова Ольга Георгіївна
Лісова Ольга Георгіївна
  • доцент
  • кандидат мистецтвознавства
  • провідний концертмейстер кафедри сольного співу
  • лавреат Міжнародних конкурсів

Біографія:

Лісова Ольга Георгіївна народилася в м. Кривий Ріг. Після закінчення Криворізького державного музичного училища, поступила в Одеську державну консерваторію імені А.В. Нежданової (нині – Одеська національна музична академія імені А. В. Нежданової), яку закінчила у 1993 році з відзнакою.

З 1993 по 1996 рік працювала в Одеській обласній філармонії концертмейстером-акомпаніатором у народного артиста СРСР, Героя соціалістичної праці Бориса Зайцева.

З 1994 року по теперішній час працює концертмейстером в Одеській музичній академії імені А.В. Нежданової, а з 2003 року – провідним концертмейстером кафедри сольного співу.

З 2000 року Ольга Георгіївна викладає на кафедрі концертмейстерства. 2006 року була обрана за конкурсом на посаду старшого викладача, а 2011 року – на посаду доцента кафедри концертмейстерства.

2009 року захистила дисертацію на тему: «Програмність як жанрова парадигма камерної вокальної творчості: до проблеми виконавського розуміння» (науковий керівник – доктор мистецтвознавства, професор Самойленко О. І.). Присвоєно науковий ступінь кандидата мистецтвознавства.

Поєднує викладацьку роботу з науковою та виконавською діяльністю.