Одеська національна музична академія :: Кафедра сольного співу :: Горелік Лариса Маратівна
Горелік Лариса Маратівна
  • доцент
  • кандидат мистецтвознавства

Біографія:

Горелік Лариса Маратівна народилася у 1955 році. 1972 року закінчила 10 класів загальноосвітньої школи і 7 класів школи мистецтв № 1 в м. Одесі.

У 1976 році закінчила музичне училище по класу хорове диригування з червоним дипломом. У 1977 році прийнята на роботу до Одеського академічного театру опери і балету в якості артистки хору.

З 1978 по 1983 рік навчалася в Одеській державній консерваторії імені А. В. Нежданової по класу сольного співу професора, народної артистки України Поліванової Г. А. Закінчивши консерваторію з червоним дипломом, була запрошена на роботу на кафедру сольного співу в якості асистента професора Поліванової Г . А. і солістки оперної студії.

У 1983 році отримала звання лауреата на конкурсі камерних виконавців у м. Києві.

Протягом 10 років, будучи асистентом професора, почала викладати по класу педагогічної практики, камерному співу, сольного співу, вела лекції з методики та історії вокального виконавства.

З 1993 по 1997 рік навчалася в асистентурі-стажуванні Одеської державної консерваторії імені А. В. Нежданової по класу професора Поліванової Г. А.

У 2006 році захистила дисертацію по темі «Вокальный цикл в жанрово-видовой специфике камерного пения» і отримала звання кандидата мистецтвознавства.

2008 року була затверджена на посаді доцента кафедри сольного співу.

У 2010 та 2011 рр.. – член журі вокального конкурсу «Фея» м. Южний.

У 2012 році – член журі ІІ конкурсу інструментальних ансамблів та вокалістів «Пам'ять про Велику Перемогу», брала участь у вокально-хоровому фестивалі «Сонячний струм» (м. Житомир), давала майстер-клас.