Одеська національна музична академія :: Кафедра сольного співу :: Економова Еліна Костянтинівна
Економова Еліна Костянтинівна
  • доцент
  • викладач камерного класу
  • провідний концертмейстер

Біографія. Концертна діяльність:

У 2007 році Еліна Костянтинівна Економова гастролювала з сольними концертами в якості концертмейстера в Китайській народній республіці (м. Шанхай, КНР та інш.)

У 2007 році отримала звання доцента кафедри сольного співу ОДМА імені А. В. Нежданової (нині – Одеська національна музична академія імені А.В. Нежданової).

У 2008 році гастролювала з сольними концертами та брала участь у постановці опери Дж. Верді «Трубадур» в якості концертмейстера в Ісландії.

У 2010 році почала працювати на кафедрі загального та спеціалізованого фортепіано на посаді доцента.

2010 року – диплом кращого концертмейстера на Міжнародному конкурсі вокалістів імені А. В. Нежданової, аспірантка – лауреат ІІ премії.

2011 року – диплом кращого концертмейстера на вокальному конкурсі «Bel canto» (м. Одеса), студентка – Гран-Прі.

Щорічно проводить зі своїми студентами концерти класу з предмету «камерний спів» на кафедрі сольного співу ОНМА імені А.В. Нежданової.

Регулярно бере участь в якості концертмейстера на благодійних концертах у Будинку Реріха, Фонді Миру, Будинку вчених, Єврейському центрі та на інших концертних майданчиках міста.

На теперешний час Еліна Костянтинівна – провідний концертмейстер кафедри сольного співу Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової, викладач камерного співу і загального фортепіано, лауреат і дипломант Міжнародних конкурсів, здобувач докторантури кафедри педагогіки Південноукраїнського педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.