Одеська національна музична академія :: Кафедра оперної підготовки :: Антонюк Анатолій Іванович
Антонюк Анатолій Іванович
  • в.о. доцента
  • режисер
  • заслужений артист України
  • голова Одеського міжобласного відділення національної Спілки театральних діячів

Біографія:

Антонюк Анатолій Іванович народився в селі Коцури Любомльського р-ну Волинської області. 1969 року закінчив ЗОШ № 1 в м. Любомль. У 1969 році вступив до театральної студії при Київському академічному театрі імені І.Я. Франка, яку закінчив у 1971 році і отримав диплом зі спеціальності «актор драматичного театру». 1971 року був направлений за розподілом на роботу актором в м. Харків в театр імені Т.Г. Шевченка. Восени 1972 року був призваний до ВВ МВС СРСР. Службу закінчив у травні 1974 року і повернувся до Харківського театру імені Т. Г. Шевченка, де працював до серпня 1975 року. У цьому ж році був запрошений в якості актора до Одеського українського драматичного театру імені Жовтневої революції, в якому пропрацював до 1992 року. Працюючи в театрі, в 1979 році отримав звання «Заслужений артист УРСР».

У 1986 році закінчив режисерський факультет театрального училища імені Б. В. Щукіна в Москві. Почав зніматися в кіно. З 1992 по 2002 рік працював директором театру-студії «Перехрестя» при одеському відділенні СТД України, викладав до 1995 року в Одеському педагогічному інституті імені К.Д. Ушинського спеціальність «Основи педагогічної майстерності». В цей же час викладав «майстерність актора» в театральному класі ЗОШ № 37.

З 2001 року і по теперішній час викладає на кафедрі оперної підготовки в Одеській національній музичній академії імені А. В. Нежданової. З 2002 року працює режисером і актором в Одеському російською драматичному театрі.

У 2009 році був обраний головою Одеського міжобласного відділення національної Спілки театральних діячів.