Одеська національна музична академія :: Кафедра теорії музики та композиції :: Гойхман Людмила Наумівна
Гойхман Людмила Наумівна
  • доцент
  • в.о. професора
  • завідувач заочного відділення
  • член Вченої ради
  • музикознавець

Біографія:

Гойхман Людмила Наумівна – представниця Одеської музикознавчої школи, випускниця відомих викладачів, методистів та композиторів – доцента І. Асєєва та професора С. Д. Орфєєва.

Л. Н. Гойхман працює на кафедрі теорії музики та композиції ОДМА імені А. В. Нежданової з 1966 року – викладачем, з 1981 року – старшим викладачем, з 1990 року – в.о. доцента, з 1994 року – доцентом, з 2003 року – в.о. професора кафедри теорії музики та композиції.

За цей період Людмила Наумівна викладала такі дисципліни, як: гармонія – спеціальний курс (для музикознавців) та загальний курс (для виконавців), гармонічне сольфеджіо, аналіз музичних творів, читання симфонічних партитур, керувала педагогічною практикою музикознавців.

В останні роки викладає також гармонію для іноземних студентів. Викладання ведеться на високому методичному рівні, із залученням сучасних форм навчання. Для іноземних студентів розроблений і постійно удосконалюється авторський курс викладання гармонії з урахуванням специфіки їх майбутньої діяльності на батьківщині (лекції по гармонії для іноземних студентів).

1983 року Людмила Наумівна Гойхман підвищувала свою кваліфікацію на ФПК у Санкт-Петербурзької державній консерваторії імені М.А. Римського-Корсакова під керівництвом професора кафедри теорії музики Бершадської Т.С.

З 1989 року Гойхман Л. Н. є деканом заочного відділення. Високий рівень організаційної та методичної роботи дозволяють досягти якісних результатів у навчальному процесі.