Одеська національна музична академія :: Кафедра народних інструментів :: Кулік Ганна Василівна
Кулік Ганна Василівна
  • провідний концертмейстер
  • лавреат Міжнародних конкурсів

Біографія:

Кулік Ганна Василівна народилася9 лютого 1972 року в Іллічівську. З 1979 по 1987 рік навчалася в Іллічівській дитячій школі мистецтв (клас Л. А. Радомської). У 1987 році вступила до Одеського державного музичного училища імені К. Ф. Данькевича на фортепіанне відділення. Займалася у таких педагогів: Є. А. Чайка (клас спеціального інструмента), В. М. Рибальченко (клас концертмейстерства), Т. Н. Вищик (клас камерного ансамблю). За час навчання неодноразово брала участь з іншими студентами у шефських концертах в таких містах, як: Миколаїв, Ізмаїл, Білгород-Дністровський, Балта, Іллічівськ. Також брала участь в училищних заходах і концертах, а також у різних школах м. Одеси.

1991 року з відзнакою закінчила музичне училище, влаштувалася на роботу у Великодолинську дитячу музичну школу викладачем фортепіано й концертмейстером, у якій проробила до 1993 року.

1992 року поступила до Одеської державної консерваторії імені А. В. Нежданової по класу фортепіано на заочну форму навчання. По спеціальності займалася в класі доцента Є. Л. Лисюка, по класу концертмейстерства – Л. О. Снегирьової, по класу камерного ансамблю – Л. С. Шевченко.

З 1993 року працювала в Канівському училищі культури й мистецтв викладачем на фортепіанному відділі та концертмейстером у класах педагогів: П.М. Сазонова – тромбон, М.Н. Пилипчук – валторна, В.Н. Кулік – ударні.

З 1997 року працює концертмейстером на кафедрі народних інструментів ОДМА імені А. В. Нежданової (нині – Одеська національна музична академія імені А. В. Нежданової) у класах: заслуженого артиста України, професора Д. І. Сіпітинера, народного артиста України, професора Я. А. Скибинського, заслуженого діяча мистецтв України, доцента Р. М. Козака, старшого викладача С. А. Мурзи, кандидата мистецтвознавства, доцента А. Д. Черноіваненко, заслуженого артиста України, старшого викладача І. М. Чирки, в.о. доцента О. А. Хорошавіної .

Ганна Василівна сполучає роботу в Одеській музичній академії з роботою в Іллічівській дитячій музичній школі мистецтв. У якості концертмейстера хорового колективу, а також з учнями народного відділу, неодноразово брала участь у різних внутрішкільних і міських концертах, а також в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах і фестивалях. Її виступи відзначені дипломами й грамотами.