Концертна афіша

асистента-стажиста кафедри хорового диригування Гусак Дар'ї

27 вересня 2017

Концерт

№ 2 з циклу «Сторінки історії світової музичної культури».

25 вересня 2017

Увага!!!

Оголошено розподіл бюджетних місць в асистентурі-стажуванні

Одеська національна музична академія :: Новини :: Вітаємо Полянську Тамару Петрівну
23 вересня 2017

Вітаємо Полянську Тамару Петрівну

кандидата мистецтвознавства, концертмейстера кафедри камерного ансамблю, старшого викладача кафедри оркестрових струнних інструментів та оперно-симфонічного диригування

20 вересня 2017

Увага!!!

Результати конкурсу на заміщення 2-х вакантних місць за державним замовленням на 3 курсі денної форми навчання на Фортепіанно-теоретичному факультеті за спеціальністю «Музичне мистецтво» (2017-2018 н.р.)

Увага!!!

Результати конкурсу на заміщення 1-го вакантного місця за державним замовленням на 2 курсі, 2-х вакантних місць за державним замовленням на 3 курсі та 1-го вакантного місця за державним замовленням на 4 курсі денної форми навчання на Вокально-хоровому факультеті (2017-2018 н.р.)

Увага!!!

Результати конкурсу на заміщення 2-х вакантних місць за державним замовленням на 2 курсі та 1-го вакантного місця за державним замовленням на 4 курсі денної форми навчання на Оркестровому факультеті (2017-2018 н.р.)

Одеська національна музична академія :: Новини :: Вітаємо Шатову Ірину Олександрівну

Вітаємо Шатову Ірину Олександрівну

кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри хорового диригування, провідного концертмейстера кафедри хорового диригування

Одеська національна музична академія :: Новини :: Вітаємо Мурзу Олексія
14 вересня 2017

Вітаємо Мурзу Олексія

студента 3 курсу кафедри народних інструментів

14 вересня 2017

Концерт

№ 1 з циклу «Сторінки історії світової музичної культури». Відкриття XXVIсезону.

13 вересня 2017

Увага!!!

Оголошується конкурс на заміщення 2-х вакантних місць за державним замовленням на 2 курсі денної форми навчання (2017-2018 н.р.) на Оркестровому факультеті

Одеська національна музична академія :: Новини :: Вітаємо Василькову Еліну
13 вересня 2017

Вітаємо Василькову Еліну

студентку 3 курсу кафедри спеціального фортепіано

9 вересня 2017

Концерт

Музично-поетична композиція «За образом і подобою»

Одеська національна музична академія :: Новини :: Вечір пам'яті
8 вересня 2017

Вечір пам'яті

педагога, професора, заслуженого діяча мистецтв України Войцеховської Наталії Федорівни

Одеська національна музична академія :: Новини :: Увага!!!
7 вересня 2017

Увага!!!

Майстер-клас Дімітріса Ангелакіса (вібрафон) та Дімітріса Клоніса (ударні інструменти)

Одеська національна музична академія :: Новини :: Вітаємо Стоянову Анну
6 вересня 2017

Вітаємо Стоянову Анну

асистента-стажиста 3 року навчання кафедри теорії музики та композиції

Увага!!!

Оголошується конкурс на заміщення 2-х вакантних місць за державним замовленням на 3 курсі денної форми навчання (2017-2018 н.р.) на Фортепіанно-теоретичному факультеті за спеціальністю «Музичне мистецтво»

Увага!!!

Оголошується конкурс на заміщення 7 вакантних місць за державним замовленням на Оркестровому факультеті (денна форма навчання, 2017-2018 н.р.)

Одеська національна музична академія :: Новини :: Вітаємо Поліванову Галину Анатоліївну

Вітаємо Поліванову Галину Анатоліївну

голову Одеського обласного відділення Українського фонду культури, завідуючу кафедрою сольного співу, народну артистку України, професора, академіка

Одеська національна музична академія :: Новини :: Вітаємо Гульцову Діану Павлівну

Вітаємо Гульцову Діану Павлівну

викладача кафедри спеціального фортепіано, солістку-інструменталістку Одеської обласної філармонії

Одеська національна музична академія :: Новини :: Увага!!!
31 серпня 2017

Увага!!!

Урочиста церемонія посвяти в студенти

31 серпня 2017

лауреата міжнародних конкурсів Олексія Мурзи

23 серпня 2017

Увага!!!

Студентам, що зараховані у 2017 році на навчання за ОКР «Бакалавр» і ступенем «Магістр» за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб, необхідно здійснити оплату за навчання до початку навчального процесу!

Одеська національна музична академія :: Новини :: Вітаємо Щербакова Юрія Вікторовича
23 серпня 2017

Вітаємо Щербакова Юрія Вікторовича

кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри концертмейстерства