Новини, події

19 лютого 2016

Увага!!!

Оприлюднено Положення про канцелярію в Одеській національній музичній академії імені А. В. Нежданової

17 лютого 2016

Увага!!!

Оприлюднено Положення про структурний підрозділ «Кафедра спеціального фортепіано»

15 лютого 2016

Увага!!!

Оприлюднено Положення Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової про кафедру філософії та гуманітарних наук.

12 лютого 2016

Увага!!!

Оприлюднено Положення Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової про кафедру духових та ударних інструментів.

10 лютого 2016

Увага!!!

Оприлюднено Положення Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової про кафедру камерного ансамблю.

Увага!!!

Оприлюднено Положення Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової про наукову частину.

Увага!!!

Оприлюднено Положення Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової про кафедру теорії музики та композиції.

Увага!!!

Оприлюднено Положення Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової про кафедру оркестрових струнних інструментів та оперно-симфонічного диригування.

Увага!!!

Оприлюднено Положенне Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової про кафедру сольного співу.

Увага!!!

Оприлюднено Положення Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової про  кафедру історії музики та музичної етнографії.

1 лютого 2016

Знаменні і пам`ятні музичні дати

лютого 2016 року