Новини, події

До уваги студентів!!!

Відповідно до Порядку надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1999 р. № 541 (зі змінами), з 01.10.2014 року пільговий проїзд у поїздах міжміського сполучення студентам денної форми навчання вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів, незалежно від форм власності, буде оформлюватись в разі, коли статус студента підтверджуватиметься даними, що містяться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Із зазначеної дати студенти, дані студентських квитків яких будуть відсутні (та/або некоректні) в ЄДЕБО, не матимуть можливості реалізувати право на пільговий проїзд у залізничному транспорті.

Враховуючи викладене, кожен студент повинен перевірити дані щодо свого студентського квитка та у випадку виявлення помилок звернутися до деканату для усунення невідповідностей.

Перевірити дані студентського квитка