Новини, події

Майстер-клас Володимира Ширкіна (контрабас), 24 вересня 2013 року

У зв'язку з відзначенням 100-річчя Одеської музичної академії, наше місто відвідали багато випускників консерваторії минулих років. Пощастило й нам, контрабасистам. До Одеси приїхав колишній випускник школи ім. професора П. С. Столярського і студент консерваторії, який навчався в 1970-ті роки, потім продовжив своє навчання у Московській консерваторії Ширкін Володимир. У 1980-ті роки він працював в камерному оркестрі Київської філармонії під управлінням Шароєва, а в 1990-ті роки в оркестрі "Holland symfonie" в Амстердамі.

Ми поспішили скористатися досвідом і знаннями цього музиканта, і він із задоволенням відгукнувся на наше прохання і провів зустріч з нашими студентами-контрабасистами. На майстер-класі, який відбувся 24 вересня 2013 року, студент III курсу Ігор Самойленко виконав Сонату Шпергера, студент IV курсу Віктор Осокін – Сонату-арпеджіоне Ф. Шуберта, студенти V курсу Микола Шахов – Сонату № 2 А. Мішека і Антон Марченко – Каденцію Теппо-хаута Ахо для контрабаса-соло. Концертмейстерами були Т.А. Почепа та О. Караєва.

На майстер-класі були присутні всі студенти класу контрабаса і багато артистів-контрабасисти Одеського академічного національного театру опери та балету і Одеського національного філармонійного оркестру, а також викладач Гречух Володимир і професор Тетяна Шевченко.

Обговорення було живим, цікавим і плідним.

Автор: Заслужений артист України, доцент Володимир Чекалюк.