Новини, події

Увага, випускники Одеської консерваторії різних років!

Шановні випускники!

У 2013 році Одеська національна музична академія імені А. В. Нежданової святкуватиме свій 100-річний ювілей (консерваторія заснована 8 вересня 1913 року). На відзначення цієї події академія готує на своєму офіційному сайті спеціальний розділ, присвячений всім випускникам за всі роки. Поряд з цим, планується видання книги.

Ми сподіваємося, що Сайт допоможе Вам підтримувати зв'язок з однокурсниками і радіти досягненням один одного. Ми вважаємо, що наші випускники – це гордість не тільки нашого славетного вузу та України, а й музичного мистецтва в цілому. Саме Ви є дієвим прикладом для студентів та абітурієнтів, а Ваші успіхи та визнання виступають кращим показником якості отриманої освіти.

Ми звертаємося до Вас з проханням надати інформацію про себе, заповнивши відповідну форму випускника. При цьому ми просимо Вас засвідчити Вашу згоду-дозвіл на публікацію матеріалів про Вас на сайті ОНМА імені А. В. Нежданової та в книзі, присвяченої 100-річному ювілею Одеської консерваторії.

Заповнену форму, будь ласка, надішліть за допомогою онлайн форми, або на електронну пошту graduate@odma.edu.ua, або звичайною поштою за адресою – Одеська національна музична академія імені А. В. Нежданової, вул. Новосельського, 63, м. Одеса, Україна, 65023.

Дякуємо Вам за співпрацю!

Адміністрація Одеської національної
музичної академії імені А. В. Нежданової