Новини, події

Сімнадцятий обласний конкурс юних композиторів

Сімнадцятий обласний конкурс юних композиторів «Art of Composition»

17 травня 2015 року у Великому залі Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової відбувся Сімнадцятийобласнийконкурсюнихкомпозиторів «Art of Composition». У конкурсі брали участь 26 юних конкурсантів. Голова журі – ректор Сокол Олександр Вікторович, члени журі – професорсько-викладацький склад кафедри теорії музики та композиції ОНМА імені А. В. Нежданової, члени Національної спілки композиторів України: композитори Цепколенко Kармелла Семенівна, Гомельська Юлія Олександрівна, Шустов Сергій Львович, а також представники Одеського обласного навчально-методичного центру закладів культури і мистецтв – завідуюча відділом навчально-методичної роботи Божкова Олена Василівна та методист Панченко Оксана Костянтинівна.

Конкурсантів від 7 до 17 років, які представляли три вікові групи – молодшу, середню і старшу, прекрасно підготували викладачі композиції одеських музичних шкіл: Альона Томленова, Олена Стефаніді, Світлана Зоркіна, Ганна Ляскун, Ірина Салижін, Олексій Сурових, Кіра Майденберг-Тодорова, Тетяна Шабаєва. У концертній програмі конкурсу прозвучали інструментальні твори для різноманітних складів (від соло до квінтету), а також вокальні композиції – романси і пісні.

Лауреати конкурсу:

Молодша група (7-10 років)

  • I премія Мошець Михайло (ДМШ № 11)
  • I премія Борщев Микита (ССМШІ ім. П. С. Столярського)
  • IІ премія Шумакова Альбіна (ДМШ № 11)
  • IІ премія Пєткова Євгенія (ДМШ № 13)
  • IІІ премія Полуніна Таїсія (ССМШІ ім. П. С. Столярського)

Середня група (11-14 років)

  • I премія Горох Борис (ДМШ № 15)
  • I премія Лисенко Владислава (ССМШІ ім. П. С. Столярського)
  • IІ премія – Шандра Дмитро (ДМШ № 8)
  • IІ премія Жук Світлана (ДШМ ім. С. Крижановського)
  • IІ премія – Русановська Поліна (ДШМ ім. С. Крижановського)
  • IІІ премія – Муренко Анфіса (ССМШІ ім. П. С. Столярського)

Старша група (15-18 років)

  • I премія – Фаренюк Глеб (ССМШІ ім. П. С. Столярського)
  • IІ премія – Стурмак Кирило (ДМШ № 2)
  • IІ премія Лозоватська Вікторія (ДМШ № 15)
  • IІІ премія Самбор Діана (ССМШІ ім. П. С. Столярського)
  • IІІ премія Чернега Ганна (ССМШІ ім. П. С. Столярського)

координатор конкурсу
член Національної спілки композиторів України,
кандидат мистецтвознавства, доцент
Гомельська Ю.
О.