Два дні й дві ночі нової музики

Двадцять четвертий Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва
Два дні й дві ночі Нової музики
21 – 23 квітня 2018 року
Одеса, Україна

Щорічний Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «Два дні й дві ночі нової музики» в Одесі зараз є одним з найбільших та найінформаційніших фестивалів Нової музики в Україні, який наголошує на театралізації перформансів в комбінації з візуальними, мультимедійними, відео- та кіноакціями. Особливість фестивалю становить 48-ми годинна нон-стоп дія (точніше дві 12-ти часові сесії) на 3-му тижні квітня (з 21 по 23 квітня у цьому році). Музичні перформанси театралізуються в поєднанні з візуальними арт-акціями, звуковими, відео, кіно та мультимедійними інсталяціями. Новітні методи діяльності спиратися на неординарні ситуації для публіки. Фестиваль сприяє усіх напрямках авангарду, сучасних і пост-сучасної музики, у тому числі живої електроніки, на магнітній стрічці та/або комп'ютерної музики.

Унікальність цієї мистецької акції полягає в тому, що він моделюється за логікою композиторського мислення та відповідно до авторської концепції як 48-годинна подія, де органічно сполучаються різноманітні види мистецтв. Це – свого роду безперервна музична вистава, підчас якої створюється ґрандіозна композиція-перформанс із особливою атмосферою, в якій беруть участь як глядачі, так і виконавці.

Концепція Фестивалю залишається тією ж самою: велика міжнародна подія з Нової музики за участю музикантів, композиторів, музикознавців та менеджерів культури з усього світу. Метою є поєднання Нової музики з новою фестивальною формою, демонстрація українському глядачеві нових напрямків Нового мистецтва, сприяння інтеграції Української музики до світової культури. Мета полягає в тому, щоб об'єднати нову музику з новою формою фестивалю, щоб продемонструвати нові тенденції нової музики українському слухачеві (близько 2000-3000 глядачів), щоб сприяти інтеграції української музики до всесвітньої музичної культури.

Особливістю 24-го фестивалю є широке використання театральних форм та жанрів.

Країни-учасниці: Австралія, Австрія, Аргентина, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Греція, Еквадор, Ізраїль, Іспанія, Італія, Канада, Китай, Колумбія, Ліван, Литва, Мексика, Нідерланди, Німеччина, Південна Корея, Польща, Росія, Сербія, Словаччина, США, Україна, Франція, Швейцарія, Чилі, Японія.

Двадцять четвертий Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «Два дні й дві ночі нової музики» (прес-реліз)
2d2n_2018_press-release.pdf (375,82 Kb).
Двадцять четвертий Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «Два дні й дві ночі нової музики» (програма)
2d2n_2018_program.pdf (831,44 Kb).