IV міжнародний фестиваль народно-інструментального мистецтва «ПІВДЕННА ПАЛЬМІРА»

Міністерство культури України
Управління культури Одеської обласної державної адміністрації
Одеська національна музична академія імені А.В. Нежданової

100-річчю Одеської національної
музичної академії імені А.В. Нежданової
присвячується

Програма IV міжнародного фестивалю
народно-інструментального мистецтва
«ПІВДЕННА ПАЛЬМІРА»

22 жовтня: 16:00 Концертно-виставочний зал, Французький бульвар, 32

КОНЦЕРТ «НАШІ НАДІЇ»
Грають студенти кафедри народних інструментів — лауреати міжнародних конкурсів

23 жовтня: 14:00 Мала зала Академії — УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ. НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ: «Народно-інструментальне мистецтво в системі сучасної культурної комунікації»

В конференції беруть участь:

заслужений діяч мистецтв України, доктор мистецтвознавства, академік, професор О.В. Сокол, доктор мистецтвознавства, професор О.І. Самойленко, заслужений працівник культури України, доктор мистецтвознавства, професор О.М. Маркова, заслужений діяч мистецтв України, композитор, професор В.П. Власов, заслужений артист України, кандидат мистецтвознавства, професор, завідуючий кафедрою І. Д. Єргієв, кандидат мистецтвознавства, докторант, доцент А.Д. Черноіваненко

17:00 Велика зала Академії — КОНЦЕРТ «ГРАЄ МОЛОДЬ»

Грають викладачі, аспіранти та студенти кафедри

24 жовтня: 10:00 Мала зала Академії — НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

В конференції беруть участь:

Викладач-методист І.Д. Сєбов, доцент В.Г. Чефранов, викладач Г.В. Матвіїв, викладач В.І. Солоненчук

11:30 Мала зала Академії — ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З ЗАСЛУЖЕНИМ АРТИСТОМ УКРАЇНИ ДМИТРОМ ГУБ’ЯКОМ (бандура, м. Тернопіль)

15:00 Велика зала Академії — КОНЦЕРТ «ГРАЮТЬ ОРКЕСТРИ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ»

В концерті беруть участь:

ОРКЕСТРИ КРИВОРІЗЬКОГО ТА ХЕРСОНСЬКОГО МУЗИЧНИХ УЧИЛИЩ

Керівники: Д.М. ІЛЬЇН, заслужений працівник культури України О.А. НОВАКОВСЬКА

18:00 Велика зала Академії — КОНЦЕРТ «СУЗІР’Я АНСАМБЛІВ»

В концерті беруть участь:

ансамблі народних інструментів: «Візерунки» (м. Миколаїв), «Мозаїка», соліст заслужений артист республіки Башкортостан В. ГРАЧОВ (м. Саратов)

25 жовтня: 16:00 Велика зала Академії — КОНЦЕРТ «ПАРАД БАЯНІСТІВ»

В концерті беруть участь:

заслужений артист республіки Башкортостан В. Грачов, лауреат міжнародних конкурсів В. Бондаренко (м.Саратов), заслужені артисти України: П. Фенюк (м. Київ), В. Мурза (м. Одеса), лауреати міжнародних конкурсів В. Чефранов, Ю. Коч (м. Одеса).

Вхід за запрошеннями

18:30 Велика зала Академії — ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ ДІНИ ОРЛОВОЇ

В концерті беруть участь випускники та колеги Діни Павлівни

26 жовтня: 12:00 Велика зала Академії — КОНЦЕРТ «СУЗІР’Я АНСАМБЛІВ»

В концерті беруть участь:

ансамблі народних інструментів: інструментальний дует «Каданс», інструментальний квартет «Мурза», дует «Таїна» (м. Херсон), ансамблі бандуристок «Мальви», «Млада»

16:00 Велика зала Академії — ЗАКЛЮЧНИЙ СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ «VIVAT ACADEMIA»

Грає оркестр народних інструментів академії

керівник і диригент — заслужений артист України, професор О.Л. Олійник, диригенти: заслужений діяч мистецтв України, професор Р.М. Козак, заслужений артист України, доцент І.М. Чирка

Солісти: заслужені артисти України В. Мурза, О. Мурза, дует «Каданс», лауреат міжнародних конкурсів І. Форманюк, дитячий хор школи педагогічної практики «Solo musica», керівник — доцент Є. Бондар