Репетиції

22 березня 2018 року, четвер
Номінація «фортепіанний ансамбль» І, II групи

10:30 – №1 Іванов Серафим, Войцеховська Мілена
11:00 – №2 Андрійцив Ольга, Сиротіна Софія
11:20 – №3 Петренко Аліна, Потоцький Станіслав
11:40 – №4 Погожа Поліна, Іванова Анастасія
12:00 – №5 Чень Чжифань, Лі Сяоюй
12:20 – №6 Горбатюк Софія, Старосуд Юлія
12:40-13:00 – №7 Грінченко Анастасія, Товарницька Ірина

Номінація «камерний ансамбль» І група

16:00 – №1 Зубенко Єлизавета, Бервецькій Тарас, Мокрик Анастасія
16:20 – №2 Медведенко Феодосій ,Літовченко Евеліна
16:40 – №3 Воротинцева Валентина, Соколова Тетяна
17:00 – №4 Меньшагіна Єлизавета, Смагіна Ася
17:20 – №5 Степаненко Тетяна, Поліщук Сергій
17:40 – №6 Хімчак Володимир, Сербін Богдан
18:00 – №7 Михайлова Ханна-Марія, Стогнієнко Єлизавета, Любенко Микола
18:20 – №8 Левченко Катерина, Клефас Олексій, Матте Захар, Стоянова Ірина

Номінація «камерний ансамбль» IІ група

18:40 – №1 Кохановський Петро, Мішко Ярослав
19:00 – №2 Шутко Марія, Лунякіна Ольга
19:20 – №3 Мороз Георгій, Кривушина Дар’я
19:40 – №4 Кравченко Назар, Безчастнов Михайло, Іванова Анастасія


22 березня 2018 року, четвер
Номінація «струнний квартет» ІI група

20:00 – №1 Приймак Анастасія, Ілик Віоліна, Коршомна Катерина, Долгієр Владислав
20:20 – №2 Сав’юк Богдана, Шалайська Катерина, Галас Петро, Цуцман Ольга
20:40 – №3 Воротинцева Ганна, Харчук Ангеліна, Марцинів Владислав, Карпенко Христина
21:00 – №4 Мельничук Квітослава, Ескобар Хенева, Коршомна Катерина, Безчастнов Михайло
21:20 – №5 Бахтина Наталія, Калітенко Анатолій, Іваніденко Яків, Любенко Микола

23 березня 2018 року, п’ятниця
Номінація «камерний ансамбль» IІ група

13:00 – №5 Романюк Максим, Ткачук Олесь
13:20 – №6 Свєт Олександр, Чеснокова Анастасія
13:40 – №7 Марків Кирило, Любенко Микола, Погожая Поліна

Номінація «камерний ансамбль» І група

17:00 – №9 Шиян Дем’ян, Лабік-Пронюк Антон
17:20 – №10 Почебут Маргарита, Почебут Єлизавета
17:40 – №11 Сокрута Анастасія, Шохіна Софія
18:00 – №12 Васильєва Варвара, Сасько Гліб, Овчаренко Ілля
18:20 – №13 Максимів Ірина, Сапуга Вероніка
18:40 – №14 Геращенкова Тетяна, Небаба Анна

Номінація «камерний ансамбль» IІ група

19:00 – №8 Фудела Сілвія, Сельська Уляна
19:20 – №9 Погодіна Вероніка, Завадовський Юрій, Семенюк Анастасія
19:40 – №10 Чухарєва Марія, Губер Даніель, Артеменко Анастасія
20:00 – №11 Волкова Олена, Марцинів Владислав, Конончук Георгій, Фортученко Вікторія, Глушенко Віктор, Доровських Аріна
20:20 – №12 Кучерявий Максим, Кучерява Марина
20:40 – №13 Іваніденко Віра, Шутов Артур
21:00 – №14 Виходцевський Вадим, Грінченко Олександра
21:20 – №15 Успенська Інна, Бика Анастасія, Літовченко Артем