Архів:

2017 2016 2015 2014 2012 2010 2009 2006
Міністерство культури України
 
Міністерство освіти і науки України

Результати конкурсу

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ
ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ КАМЕРНОГО АНСАМБЛЮ
ІМЕНІ В. П. Повзуна!!!

У номінації «струнний квартет»
(старша вікова група)

I Премія і Золота медаль
Погосова Марія - Кисилюк Ярина - Іконова Ольга - Діденко Майя (Одеса)
Клас викладача О.Ю. Базан

I Премія і Золота медаль
Царинського Ярина - Сирватка Юлія - Кононенко Наталя - Безушкевіч Юлія (Львів)
Клас професора А.В. Микитки

II Премія і Срібна медаль
Успенська Інна - Безкоровайний Олександр - Соляник Маргарита - Литовченко Артем (Харків)
Клас доцента М.М. Удовиченко

II Премія і Срібна медаль
Назаренко Катерина - Друца Мар'яна - Гаврилюк Сергій - Мякушко Анастасія (Львів)
Клас професора А.В. Микитки

III Премія і Бронзова медаль
Мельниченко Катерина - Кравченко Ганна - Іваніденко Яків - Безчастнов Михайло (Одеса)
Клас викладача О.Ю. Базан

Диплом
Галіцан Олександр - Шевченко Дар'я - Андрієнко Ольга - Карпенко Христина (Одеса)
Клас викладача О.Ю. Базан

Григор'єва Єлизавета - Кушнір Лілія - Масюк Юлія - Томніцкій Костянтин (Одеса)
Клас викладача О.Ю. Базан


У номінації «камерний ансамбль»
(молодша вікова група)

I Премія і Золота медаль
Владова-Діковська Дарина - Фортученко Вікторія - Іванова Анастасія (Одеса)
Клас викладача Н.В. Рубльової

II Премія і Срібна медаль
Немець Марія - Захаренкова Наталя - Головенко Ганна (Вінниця)
Клас викладача О.О. Ганської

II Премія і Срібна медаль
Мілявська Зоряна - Ясногородська Стефані - Бобир Стефані (Київ)
Клас викладача Л.М. Райко

III Премія і Бронзова медаль
Сергіївська Діана - Дмитро Дар'я (Одеса)
Клас викладача Є.М Ломоносової

Диплом
Дорогін Денис -Абрамова Марія (Одеса)
Клас викладача А.С. Антропової

Сауленко Аліна-Чернега Ганна (Одеса)
Клас викладача С.М. Лаптєвої

Степаненко Тетяна - Сербіна Крістіна (Одеса)
Клас викладача Є.М. Ломоносової


У номінації «камерний ансамбль»
(старша вікова група)

I Премія і Золота медаль
Любенко Микола - Кочнев Володимир (Одеса)
Клас в.о. доцента Л.В. Зими

I Премія і Золота медаль
Мкртічян Ліліт - Кіcілюк Ярина - Кучімова Марта (Одеса)
Клас доцента Л.І. Повзун

I Премія і Золота медаль
Менцинський Модест - Марченко Роман (Львів)
Клас доцента Т.М. Слюсар

I Премія і Золота медаль
Глушенко Ігор - Мандюк Нестор (Одеса)
Клас в.о. профессра З.П. Буркацького

II Премія і Срібна медаль
Талько Євген - Куусіку Віра (Одеса)
Клас доцента О.К. Щербакової

II Премія і Срібна медаль
Бондаренко Поліна - Бих Ярослав (Київ)
Клас доцента Н.В. Водолеєвої

II Премія і Срібна медаль
Скупий Дмитро - Попаль Діана (Одеса)
Клас доцента Л.С. Шевченка

III Премія і Бронзова медаль
Майборода Олена - Сенюра Богдана - Шевченко Аліна (Львів)
Клас професора Т.Г. Шупьяної

III Премія і Бронзова медаль
Москаленко Людмила - Москаленко Алла (Одеса)
Клас доцента Л.І. Повзун

III Премія і Бронзова медаль
Батир Гліб - Устенко Марина - Гришунин Костянтин (Дніпропетровськ)

Диплом
Доронін Павло - Антонюк Дарина (Одеса)
Клас професора Е.Р. Дагілайскої

Кушнір Євген - Лу Мінчжу (Київ)
Клас професора Т.Л. Моргунової

Андрієнко Ольга - Куан Цзехуй (Одеса)
Клас доцента Л. І. Повзун

Писаренко-Івлєва Емілія - Футімська Ганна - Полянська Тамара (Вінниця-Одеса)
Клас приват-доцента Н.С. Бузанової

Мельник Ольга - Пінюк Іван - Моспан Марина - Девдюк Іван - Бовтюк Юрій - Номер Олександра (Одеса)
Клас и.о. доцента Т. В. Кравченко, доцента О.Г.Скібінської

Гресь Ярослав - Слупська Марія (Київ)
Клас доцента О.М. Ващук

Бахтіна Наталя - Долгіер Владислав - Бейнік Євгенія (Одеса)
Клас доцента Л. І. Повзун

Галіцан Олександр - Кушнір Лілія - Іконова Ольга - Карпенко Христина - Плеханова Анастасія (Одеса)
Клас доцента Т.В. Кравченко

Шаповалова Алла - Очеретяній Павло - Суворова Тетяна (Одеса)
Клас доцента Л. І. Повзун

У номінації «фортепіанний дует»
(старша вікова група)

III Премія і Бронзова медаль
Горун Анастасія - Марусяк Тетяна (Одеса)
Клас в.о доцента Т.В. Кравченко

III Премія і Бронзова медаль
Марченко Роман - Струк Софія (Львів)
Клас доцента М. Сидор

III Премія і Бронзова медаль
Лебєдєва Зінаїда - Битюкова Юлія (Київ)
Клас доцента Е.Л. Дашак

Диплом (молодша вікова група)
Філон Лизавета - Циганок Марія (Суми)
Клас викладача Н.В. Бошко