Архів:

2019 2018 2017 2016 2015 2014 2012 2010 2009 2006 2019
Міністерство культури України
 
Міністерство освіти і науки України
 

Результати конкурсу

ПЕРЕМОЖЦІ
ПЕРШОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ЮНІОРІВ
ВОКАЛЬНО-ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА
«ПЕРЛИНИ МОЄЇ КРАЇНИ»
ПАМ’ЯТІ АНАТОЛІЯ АВДІЄВСЬКОГО

Номінація «Вокальні ансамблі»
Категорія А ІІ «Молодіжні ансамблі»

І премія – Вокальний ансамбль «Черемшина» Херсонського училища культури.
Художній керівник – Олена Сергіна.
ІІ премія – Вокальний ансамбль «Канцона» Миколаївського державного вищого музичного училища.
Художній керівник – Сергій Голованов.
ІІІ премія – Вокальний ансамбль «Емеліка» Кіровоградського музичного училища.
Художній керівник – Оксана Трушина.

Номінація «Хор»
Категорія В ІІ «Молодіжні хори»
Мішані хори

І премія – Студентський хор Чернівецького училища мистецтв ім. С. Воробкевича.
Художній керівник – Валентина Гордей.
І премія – Студентський хор «Gloria» Одеського училища мистецтв і культури імені К. Ф. Данькевича.
Художній керівник – Ігор Клюшніченко.
ІІ премія – Студентський хор Чернігівського музичного училища ім. Л. М. Ревуцького.
Художній керівник – Марина Гончаренко.
ІІІ премія – Вокально-хоровий ансамбль «Канцона» Миколаївського державного вищого музичного училища.
Художній керівник – Сергій Голованов.

Номінація «Хор»
Категорія В ІІ «Молодіжні хори»
Жіночі хори

Гран-прі – Жіночий хор Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка.
Художній керівник – Тетяна Гордєєва.
І премія – Жіночий хор «PRIMA VISTA» Кіровоградського музичного училища.
Художній керівник – Оксана Трушина.
ІІ премія – Академічний жіночий хор Херсонського училища культури.
Художній керівник – Ольга Климова.

Номінація «Вокальні ансамблі»
Категорія А І «Дитячі ансамблі»

Диплом – Ансамбль хлопчиків «Одесит» ДМШ № 4 (м. Одеса).
Художній керівник – Людмила Валь.

Номінація «Хор»
Категорія В І «Дитячі хори»

І премія – Дитячий хор «Перлини Одеси» ДМШ № 1 (м. Одеса).
Художній керівник – Лариса Гарбуз.
І премія – Хор Одеської середньої спеціальної музичної школи-інтернату ім. проф. П.С. Столярського.
Художній керівник – Тетяна Яковчук.
ІІ премія – Зразковий дитячий хор «Solo musica» школи педагогічної практики студентів Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової.
Художній керівник – Євгенія Бондар.
ІІ премія – Хор «Кантилена» Дитячої школи хорового мистецтва ім. С. К. Крижановського (м. Одеса).
Художній керівник – Ганна Сомкіна.
ІІІ премія – Народна вокально-хорова студія «Домісолька» міського палацу дитячої та юнацької творчості.
Художній керівник – Лариса Долинська.
Диплом – Зразковий дитячий хор «Ліра» ДМШ № 7 (м. Одеса).
Художній керівник – Наталія Савенко.

Спеціальний приз Народної артистки України, професора Галини Поліванової «за краще виконання обробки А. Авдієвського “Колискова”» – Жіночий хор Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка.
Художній керівник – Тетяна Гордєєва.

Спеціальний приз за краще виконання обробки А. Авдієвського «Діброва зелена» – Студентський хор Чернівецького училища мистецтв ім. С. Воробкевича.
Художній керівник – Валентина Гордей.