1 семестр :: Одеська національна музична академія

1 семестр

Змієвська Валерія Юріївна – студентка 4 курсу вокально-хорового факультету, кафедри хорового диригування.
Клас заслуженого артиста Молдови, професора Косинського Ж.Х.
Академічна стипендія Президента України.

Косинець Іван Іванович – студент 4 курсу оркестрового факультету, кафедри народних інструментів.
Клас в.о. доцента Хорошавіної О.А.
Академічна стипендія Президента України.

Некрасов Роман Іванович – студент 4 курсу оркестрового факультету, кафедри народних інструментів.
Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Власова В.П.
Академічна стипендія Президента України.

Сом Анастасія Сергіївна – студентка 3 курсу оркестрового факультету, кафедри народних інструментів.
Клас заслуженого артиста України, кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Олійника О.Л.
Академічна стипендія Президента України – молодим митцям.

Цема Станіслав Олегович – студент 3 курсу вокально-хорового факультету, кафедри сольного співу.
Клас народної артистки України, професора Стаховської О.В.
Академічна стипендія Президента України – молодим митцям.

Муляр Тетяна Сергіївна – студентка 3 курсу вокально-хорового факультету, кафедри сольного співу.
Клас кандидата філософських наук, доцента Джулай Г.А.
Академічна стипендія Верховної Ради України.

Бахтіна Наталія Андріївна – студентка 3 курсу оркестрового факультету,
кафедри струнних інструментів та оперно-симфонічного диригування.
Клас приват-доцента Водоп’янової Т.В.
Академічна стипендія імені М. С. Грушевського.

Копейкіна Аліна Вікторівна – студентка 3 курсу фортепіанно-теоретичного факультету, кафедри теоретичної та прикладної культурології.
Клас заслуженого діяча мистецтв України, кандидата мистецтвознавства, професора Мірошниченко С.В.
Державна стипендія.

Новак Ілона Іллівна – студентка 3 курсу вокально-хорового факультету, кафедри сольного співу.
Клас народної артистки України, кандидата педагогічних наук, професора Оганезової-Григоренко О.В.
Державна стипендія.

Цапенко Юлія Вікторівна – студентка 3 курсу вокально-хорового факультету, кафедри хорового диригування.
Клас доцента Горчакової В.Н.
Державна стипендія.

Шиманська Ольона Сергіївна – студентка 3 курсу вокально-хорового факультету, кафедри сольного співу.
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Олейникової Ю.В.
Державна стипендія.

Баталова Катерина Костянтинівна – студентка 2 курсу вокально-хорового факультету, кафедри хорового диригування.
Клас старшого викладача Віла-Боцмана О.П.
Стипендія імені М. Д. Леонтовича.

Близнюк Христина Михайлівна – студентка 3 курсу оркестрового факультету, кафедри оркестрових духових та ударних інструментів.
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Рало О.М.
Стипендія імені Д.Ойстраха.

Лисенко Тетяна Анатоліївна – студентка 2 курсу вокально-хорового факультету, кафедри сольного співу.
Клас народної артистки України, професора Стаховської О.В.
Стипендія імені М. В. Лисенко.

Муляр Анастасія Павлівна – студентка 2 курсу фортепіано-теоретичного факультету, кафедри спеціального фортепіано.
Клас кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Муляра П.М.
Стипендія імені Е. Г. Гілельса.

Фільченкова Кристина Володимирівна – студентка 2 курсу фортепіано-теоретичного факультету, кафедри теорії музики та композиції.
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Гомельської Ю.О.
Стипендія імені К. Ф. Данькевича.