2014-2015 :: Одеська національна музична академія

2014-2015

Кравченко Ганна Валеріївна — студентка 3 курсу оркестрового факультету, кафедри струнних інструментів та оперно-симфонічного диригування.
Клас и.о. доцента Мерцалової З.П.
Академічна стипендія імені М. С. Грушевського

Дубровіна Катеріна Ігорівна — студентка 4 курсу фортепіанно-теоретичного факультету, кафедри прикладної і теоретичної культурології.
Клас заслуженого працівника культури України, доктора мистецтвознавства, професора Маркової О.М.
Академічна стипендія Президента України

Погосова Марія Едуардівна — студентка 4 курсу оркестрового факультету, кафедри струнних інструментів та оперно-симфонічного диригування.
Клас в.о. доцента Мерцалової З.П.
Академічна стипендія Президента України

Ломакович Андрій Анатолійович — студент 4 курсу вокально-хорового факультету, кафедри сольного співу.
Клас доцента Васютинської Л.Б.
Академічна стипендія Президента України

Темченко Христина Олегівна — студентка 3 курсу вокально-хорового факультету, кафедри сольного співу.
Клас народної артистки України, професора Стаховської О. В.
Академічна стипендія Верховної Ради України

Дяблова Христина Олегівна — студентка 3 курсу фортепіанно-теоретичного факультету, кафедри історії музики та етнографії.
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Каплун Т. М.
Державна стипендія

Кондратьєва Ганна Сергіївна — студентка 3 курсу вокально-хорового факультету, кафедри хорового диригування.
Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Серебри А.П.
Державна стипендія

Марків Ілля Михайлович — студент 3 курсу вокально-хорового факультету, кафедри хорового диригування.
Клас заслуженого діяча мистецтв України, кандидата мистецтвознавства, професора Бутенко Л.М.
Державна стипендія

Мельниченко Катерина Юріївна — студентка 3 курсу оркестрового факультету, кафедри струнних інструментів та оперно-симфонічного диригування.
Клас в.о. доцента Лаптєвої Г.М.
Державна стипендія

Куусіку Віра Араіківна — студентка 4 курсу фортепіано-теоретичного факультету, кафедри спеціального фортепіано.
Клас кандидата мистецтвознавства, професора Сухомлінова І.І.
Стипендія імені Е.Г.Гілельса

Масюк Юлія Вікторівна — студентка 3 курсу оркестрового факультету, кафедри струнних інструментів та оперно-симфонічного диригування.
Клас в.о. доцента Малічкіна В.Г.
Стипендія імені Д.Ойстраха

Нерестюк Анастасія Володимирівна — студентка 2 курсу вокально-хорового факультету, кафедри хорового диригування.
Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Серебри А.П.
Стипендія імені М.Д.Леонтовича

Олтянов Олександр Сергійович — студент 4 курсу вокально-хорового факультету, кафедри сольного співу.
Клас народного артиста України, професора Дуди А.І.
Стипендія імені М.В.Лисенко

Ролінська Зоя Геннадіївна — студентка 4 курсу вокально-хорового факультету, кафедри сольного співу.
Клас кандидата філософських наук, доцента Джулай Г.А.
Стипендія імені К.Ф.Данькевича