Лауреати 2019

 

Кафедра духових та ударних інструментів 

 

Ян Ханьжи

VIl Міжнародний конкурс ім Євгена Станковича (Київ, Україна, 2019)

І премія

Клас професора Буркацького З.П.

Концертмейстер Падалка А.

 

Пилипенко Олена

Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах пам'яті Миколи Тимохи (Київ, Україна, 2019)

ІІ премія

Клас професора Буркацького З.П.

Концертмейстер Ковальова О.П.

 

Артеменко Володимир 

Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах пам'яті Миколи Тимохи (Київ, Україна, 2019)

ІІ премія(дерев'яні духові інструменти)

Клас професора Буркацького З.П.

Концертмейстер Ковальова О.П.

 

Тимків Олексій

Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах пам'яті Миколи Тимохи (Київ, Україна, 2019)

ІІ премія

Клас професора Буркацького З.П.

Концертмейстер Ковальова О.П.

Кафедра народних інструментів

 

Дребот Микола 

IV Міжнародний фестиваль-конкурс народного інструментального мистецтва "Флояра" (Одеса, Україна, 15  лютого 2019)

ІІІ премія (бандура)

Клас викладача Сакали В.А.

 

Мартиновський Дмитро 

IV Міжнародний фестиваль-конкурс народного інструментального мистецтва "Флояра" (Одеса, Україна, 15  лютого 2019)

І премія (гітара) 

Клас кандидата мистецтвознавства, в.о. доцента Хорошавиної О.А.

 

Скрипниченко Інна

IV Міжнародний фестиваль-конкурс народного інструментального мистецтва "Флояра" (Одеса, Україна, 15  лютого 2019)

І премія (домра)

Клас заслуженої артистки України, доцента Кириченко В.П.

Концертмейстер Олексій Ю.В.

 

Вілямовська Юлія

IV Міжнародний фестиваль-конкурс народного інструментального мистецтва "Флояра" (Одеса, Україна, 15  лютого 2019)

ІІ премія (домра)

Клас заслуженої артистки України, доцента Кириченко В.П.

Концертмейстер Олексій Ю.В.

 

Броницька Марія 

IV Міжнародний фестиваль-конкурс народного інструментального мистецтва "Флояра" (Одеса, Україна, 15  лютого 2019)

І премія (домра)

Клас заслуженої артистки України, доцента Кириченко В.П.

Концертмейстер Олексій Ю.В.

 

Андрющенко Марія

IV Міжнародний фестиваль-конкурс народного інструментального мистецтва "Флояра" (Одеса, Україна, 15  лютого 2019)

І премія (бандура) 

Клас заслуженого діяча мистецтв України, кандидата мистецтвознавства, професора Морозевич Н.В.

 

Vl Відкритий конкурс виконавців на народних інструментах та народного співу "З народних джерел" ( Одеса, Україна, 2-3 лютого 2019)

ІІ премія (бандура)

Клас заслуженого діяча мистецтв України, кандидата мистецтвознавства, професора Морозевич Н.В.

 

Гаврючкова Ганна 

Vl Відкритий конкурс виконавців на народних інструментах та народного співу "З народних джерел" ( Одеса, Україна, 2-3 лютого 2019)

І премія (бандура)

Клас заслуженого діяча мистецтв України, кандидата мистецтвознавства, професора Морозевич Н.В.

 

Паріпа Анастасія 

Vl Відкритий конкурс виконавців на народних інструментах та народного співу "З народних джерел" ( Одеса, Україна, 2-3 лютого 2019)

Гран-прі (бандура)

Клас заслуженого діяча мистецтв України, кандидата мистецтвознавства, професора Морозевич Н.В.

 

Мурза Олексій 

Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів (Вільнюс, Литва, 21-23 березня 2019)

ІІ премія (акордеон)

Спеціальний приз - сольний концерт на фестивалі Harbin Summer Music 2020 (Харбін, Китай)

Клас заслуженого артиста України, професора Мурзи В.А.

 

Смолінська Марія

ХV Всеукраїнський конкурс "Класичний меридіан" (Київ, Україна, березень 2019)

І премія

Клас викладача Чернецької Л.Т.

 

Ковтун Аліна

ХV Всеукраїнський конкурс "Класичний меридіан" (Київ, Україна, березень 2019)

ІІІ премія 

Клас викладача Чернецької Л.Т.

 

Міньова Яна

ХV Всеукраїнський конкурс "Класичний меридіан" (Київ, Україна, березень 2019)

І премія 

Клас викладача Чернецької Л.Т.

 

Самсонов Микола

Vll Міжнародний конкурс виконвців на народних інструментах "Арт-Домінанта" (Харків, Україна, квітень 2019)

ІІ премія (акордеон)

Клас професора Власова В.П.

Концертмейстер Олексій Ю.В.

 

Тарасова Тетяна

Vll Міжнародний конкурс виконвців на народних інструментах "Арт-Домінанта" (Харків, Україна, квітень 2019)

ІІІ премія (домра)

Клас заслуженої артистки України, доцента Кириченко В.П.

Концертмейстер Олексій Ю.В.

 

Кардашева Ганна 

Vll Міжнародний конкурс виконвців на народних інструментах "Арт-Домінанта" (Харків, Україна, квітень 2019)

ІІ премія (балалайка)

Клас заслуженого артиста України, професора Мурзи В.А.

Концертмейстер Чупріна Н.М.

 

Броницька Марія

Vll Міжнародний конкурс виконвців на народних інструментах "Арт-Домінанта" (Харків, Україна, квітень 2019)

ІІ премія (домра)

Клас заслуженої артистки України, доцента Кириченко В.П.

Концертмейстер Олексій Ю.В.

 

Паріпа Анастасія

Vll Міжнародний конкурс виконвців на народних інструментах "Арт-Домінанта" (Харків, Україна, квітень 2019)

ІІ премія (бандура вокальна)

Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Морозевич Н.В.

Викладач з вокалу Сукенник Г.І.

 

Горабановська Вікторія

ХV Всеукраїнський конкурс "Класичний меридіан" (Київ, Україна, березень 2019)

І премія 

Клас викладача Форманюк І.В.

Концертмейстер Кулік А.В.

 

 

  Кафедра сольного співу

     

Сікорська Світлана 

ІХ Міжнародний конкурс "Premier" (Одеса, Україна, 14-17 лютого 2019р.)

ІІІ премія/ Оперний вокал

клас заслуженої артистки України, проф. Джамагорцян А.В.

концертмейстер Гавриленко Л. В.

 

ІХ Міжнародний конкурс "Premier" (Одеса, Україна, 14-17 лютого 2019р.)

ІІІ премія/ Камерний вокал

Клас заслуженої артистки України, доц. Демідової В.Г.

концертмейстер Гавриленко Л. В.

 

ХІІ Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс вокального мистецтва ім. Бориса Гмирі (Дніпро, Україна, квітень 2019)

IV премія

клас заслуженої артистки України, проф. Джамагорцян А.В.

концертмейстер Лісова О.Г.

 

Селіфонова Ірина 

ХІІ Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс вокального мистецтва ім. Бориса Гмирі (Дніпро, Україна, квітень 2019)

ІІ премія

Клас проф. Джулай Г.А.

 

Молорова Анастасія 

VI Всеукраїнський відкритий вокальний і хоровий конкурс "Vocal.ua"(Київ, Україна, квітень 2019)

І премія

 

Николин Мар'яна

ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс класичної хореографиї, музики та вокалу "Viva Odessa, Viva classic" (Одеса, Україна, березень 2019)

ІІІ премія

Клас народної артистки України Буркацької Т.В.

Концертмейстер Іванова Л.О.

 

Фролова Олександра 

ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс класичної хореографиї, музики та вокалу "Viva Odessa, Viva classic" (Одеса, Україна, березень 2019)

ІІ премія

Клас народної артистки України Буркацької Т.В.

Концертмейстер Іванова Л.О.

 

Ткаченко Аліса

ХІ Конкурс академічного вокалу "Alexei Starcea" (Молдова, 2019)

ІІІ премія

Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Кулієвої А.Я.

Концертмейстер Смирнова Н.Р.

 

Липко Оксана

V Інтернаціональний фестиваль-конкурс "Musical pearls" (Одеса, Україна, березень 2019)

І премія

Клас професора Джулай Г.А.

Концертмейстер Болховська Р.Р.

 

Липко Оксана, Ван Імин, Сунь Кай

ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс класичної хореографиї, музики та вокалу "Viva Odessa, Viva classic" (Одеса, Україна, березень 2019)

ІІІ премія

Клас народної артистки України Стадніченко Л.Л.

Концертмейстер Шевченко Т. 

 

Липко Оксана, Сунь Кай

ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс класичної хореографиї, музики та вокалу "Viva Odessa, Viva classic" (Одеса, Україна, березень 2019)

ІІ премія

Клас народної артистки України Стадніченко Л.Л.

Концертмейстер Шевченко Т. 

 

Хуан Ятун

ХІ Відкритий конкурс музики і академічного вокалу "Золотий зорепад" (Одеса, Україна, травень 2019)

ІІ премія

Клас викладача Вишневської О.

Концертмейстер Довгань О.

 

Філіпов Олександр

ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс класичної хореографиї, музики та вокалу "Viva Odessa, Viva classic" (Одеса, Україна, березень 2019)

ІІІ премія

Клас професора Дуди А.І.

Концертмейстер Єремеєва К.Л.

 

Засядько Олексій

Х Всеукраїнський конкурс солістів-вокалістів ім. Оксани Петрусенко (Херсон, Україна, травень 2019)

І премія

Клас професора Дуди А.І.

Концертмейстер Біляєва В.О.

 

Волков Микита

ХІ Відкритий конкурс музики і академічного вокалу "Золотий зорепад" (Одеса, Україна, травень 2019)

ІІІ премія

Клас викладача Вишневської О.

Концертмейстер Довгань О.

 

Кафедра спеціального фортепіано

 Хіль Олена Михайлівна

ІІІ Всеукраїнський відкритий конкурс піаністів ім. С.С. Прокоф'єва (Київ, Україна, квітень 2019) 

ІІІ премія

Клас заслуженого діяча мистецтв України, кандидата мистецтвознавства, професора Муляра П.М.

 

Чжан Тяньтянь

ІІІ Всеукраїнський відкритий конкурс піаністів ім. С.С. Прокоф'єва (Київ, Україна, квітень 2019)

Дипломант

Клас заслуженого діяча мистецтв України, кандидата мистецтвознавства, професора Муляра П.М.

 

Марусяк Тетяна 

ІІІ Всеукраїнський відкритий конкурс піаністів ім. С.С. Прокоф'єва (Київ, Україна, квітень 2019)

Дипломант

Клас доцента Шевченко Л.М.

 

Москаленко Алла 

VII Міжнародний інструментальний конкурс ім. Євгена Станковича (Київ, Україна, 1-8 квітня 2019)

ІІІ премія (номінація фортепіано з оркестром)

Клас старшого викладача Кодухаря Г.Г.

 

Дерехович Лідія

Конкурс "The international festival and competition "21" Century art" (Київ, Україна, травень 2019)

ІІ премія

Клас заслуженого діяча мистецтв України, кандидата мистецтвознавства, професора Муляра П.М.

 

Кафедра камерного ансамблю

 

Коршомна Катерина, Марусяк Тетяна

Vll  Міжнародний інструментальний конкурс ім Євгена Станковича (Київ, Україна, 1-8 квітня 2019)

ІІ премія

Клас доцента Кравченко Т.В.

 

Єжова Софія, Власова Єлизавета 

Конкурс фортепіанного виконавства "Ludos Royalis" ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Феєрія мистецтв" (Миколаїв, Україна, 2 квітня 2019)

І премія та диплом за краще виконання твору українського композитора 

Клас доцента Кравченко Т.В.

 

 

Кафедра хорового диригування

 

Кондратьєва Г.С.

І всеукраїнський конкурс молодих диригентів ім Миколи Колесси

(Львів, Україна, травень 2019)

ІІІ премія

 

Кафедра хорового диригування та школа педагогічної практики

 

Зразковий дитячий хор "Solo musica" школи педагогічної практики ОНМА імені А.В. Нежданової

Міжнародний хоровий фестиваль "La Voix d'argent du Notre-Dame" ("Срібні голоси Нотр-Дам") (Париж, Франція, травень 2019)

І премія

Керівник доцент Бондар Євгенія