Лауреати 2015 :: Одеська національна музична академія

Лауреати 2015

Кафедра сольного співу

Се Чжифен /5 курс - магістрант/
Х Міжнародний фестиваль вокалістів (Прага, Чехія, лютий 2015 року)
IІ премія

VI Міжнародний фестиваль-конкурс «Яскрава країна» (Одеса, Україна, 21-23 березня 2015 року)
ІІІ премія
Клас доцента Буркацької Т.В.
Концертмейстер Іванова Л.О.

Сергій Борзов /4 курс/
V Міжнародний конкурс «Premier-2015» (Київ, Україна, 27 лютого – 1 березня 2015 року)
1 премія
Клас доцента Васютинської Л.Б.
Концертмейстер Смирнова Н.Ф. 

Дмитро Єрьоменко /1 курс/
V Міжнародний конкурс «Premier-2015» (Київ, Україна, 27 лютого – 1 березня 2015 року)
ІІ премія
Клас професора Поліванової Г.А.
Концертмейстер Савченко В.О. 

Артем Шутяк /2 курс/
V Міжнародний конкурс «Premier-2015» (Київ, Україна, 27 лютого – 1 березня 2015 року)
ІІ премія 

Міжнародний конкурс «The 21st century Art» (Каунас, Литва, 3-9 грудня 2015 року)
Гран-прі
Клас професора Дуди А.І.
Концертмейстер Бєляєва В.О.

Дар’я Малишенко /4 курс/
V Міжнародний конкурс «Premier-2015» (Київ, Україна, 27 лютого – 1 березня 2015 року)
ІІ премія
Клас доцента Васютинської Л.Б.
Концертмейстер Смирнова Н.Ф.

Дмитро Рум’янцев /2-3 курс/
V Міжнародний конкурс «Premier-2015» (Київ, Україна, 27 лютого – 1 березня 2015 року)
ІІІ премія

Міжнародний конкурс «The 21st century Art» (Каунас, Литва, 3-9 грудня 2015 року)
ІІ премія
Клас професора Дуди А.І.
Концертмейстер Бєляєва В.О. 

Аліна Макєєва /3 курс/
V Міжнародний конкурс «Premier-2015» (Київ, Україна, 27 лютого – 1 березня 2015 року)
ІІІ премія
Клас професора Поліванової Г.А.
Концертмейстер Савченко В.О.

Андрій Ломакович /4 курс/
V Міжнародний конкурс «Premier-2015» (Київ, Україна, 27 лютого – 1 березня 2015 року)
ІІІ премія
Клас професора  Навротського В.В.
Концертмейстер Бобович Є.Ю.

Су Жуй /3 курс/
V Міжнародний конкурс «Premier-2015» (Київ, Україна, 27 лютого – 1 березня 2015 року)
Диплом
Клас професора Ковалевського С.А.
Концертмейстер Бобович Є.Ю.

Аліна Кожухаренко /магістрант/
IV Міжнародний фестиваль-конкурс «На хвилях музики» (Одеса, Україна, 20-22 березня 2015 року)
І премія
Клас професора Джамагорцян А.В.
Концертмейстер Лісова О.Г.

Мирослава Гамбаль /2 п/курс-1 курс/
VI Міжнародний фестиваль-конкурс «Яскрава країна» (Одеса, Україна, 21-23 березня 2015 року)
ІІІ премія

VIII Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золота ліра» (Дніпропетровськ, Україна, 5-7 грудня 2015 року)
ІІ премія
Клас доцента Буркацької Т.В.
Концертмейстер Іванова Л.О.
Концертмейстер Єремєєва К.

Су Жуй /3-4 курс/
Х Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокального мистецтва ім. Б.Гмирі (Дніпропетровськ, Україна, 14-16 квітня 2015 року)
ІІ премія

Міжнародний конкурс «The 21st century Art» (Каунас, Литва, 3-9 грудня 2015 року)
І премія
Клас професора Ковалевського С.А.
Концертмейстер Полозська Н.

Ван Яцьзюнь /5 курс/
Х Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокального мистецтва ім. Б.Гмирі (Дніпропетровськ, Україна, 14-16 квітня 2015 року)
ІІІ премія
Клас професора Дуди А.І.
Концертмейстер Бєляєва В.О.

Ірина Селіфонова /1 курс/
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Музичний всесвіт» (Одеса, Україна, 29-30 жовтня 2015 року)
І премія
Клас доцента Джулай Г.А.
Концертмейстер Болховська Р.Р.

Тетяна Муляр-Огородник /2 курс/
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Musical Universe» (Одеса, Україна, 29-30 жовтня 2015 року)
І премія
Клас доцента Джулай Г.А.
Концертмейстер Болховська Р.Р.

Сунь Шиюань /4 курс/
ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс вокалістів «Перлини мистецтва» (Київ, Україна, 30-31 жовтня 2015 року)
І премія
Клас професора Ковалевського С.А.
Концертмейстер Полозська Н.

Геннадій Корягін /3 курс/
ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс вокалістів «Перлини мистецтва» (Київ, Україна, 30-31 жовтня 2015 року)
І премія
Клас професора Дуди А.І.
Концертмейстер Бєляєва В.О.

Олексій Коннов /1 курс/
VIII Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золота ліра» (Дніпропетровськ, Україна, 5-7 грудня 2015 року)
ІІ премія
Клас доцента Носулі А.В.
концертмейстер Єремєєва К.

Дунь Синьюань /асистент-стажист 3 року навчання/
VIII Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золота ліра» (Дніпропетровськ, Україна, 5-7 грудня 2015 року)
І премія
Клас професора Навроцького В.В.
концертмейстер Єремєєва К.

Ван Мінцзе /асистент-стажист 2 року навчання/
VIII Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золота ліра» (Дніпропетровськ, Україна, 5-7 грудня 2015 року)
Гран-прі
Клас професора Буркацької Т.В.
концертмейстер Єремєєва К.

Олена Шиманська /2 курс/
VІ Міжнародний фестиваль-конкурс творчості «Crystal Fest» (Одеса, Україна, 17-19 грудня 2015 року)
Клас в.о. доцента Олейнікової Ю.В.
Концертмейстер Чистова О.А.

Олена Кір’якова /4 курс/
VІ Міжнародний фестиваль-конкурс творчості «Crystal Fest» (Одеса, Україна, 17-19 грудня 2015 року)
Клас доцента Зуєнко Л.П.
Концертмейстер Пшенична Л.М.

Кафедра оперної підготовки

Хор студентів кафедри оперної підготовки
І Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс «Музичні перлини»
(Одеса, Україна, 3-4 квітня 2015)
І премія в номінації «Академічний спів»
Художній керівник Савенко С.М.
Концертмейстер Суханова Н.Ю.

Кафедра народних інструментів

Данило Бучка /3 курс/
VI Міжнародний конкурс класичної гітари «ГітАс» асоціації гітаристів України (Київ, Україна, 25-29 березня 2015 року)
І премія
Клас в.о. доцента Хорошавіної О.А.

Іван Косинець /2 курс/
VI Міжнародний конкурс класичної гітари «ГітАс» асоціації гітаристів України (Київ, Україна, 25-29 березня 2015 року)
ІІІ премія
Клас в.о. доцента Хорошавіної О.А.

Ярослава Косич /4 курс/
XІ Всеукраїнський конкурс «Класичний меридіан» (Київ, Україна, 26 березня 2015 року)
ІІI премія

ІІІ Відкритий фестиваль-конкурс народно-інструментальної музики «Золота струна» (Миколаїв, Україна, квітень 2015)
Гран-прі
Клас викладача Чернецької Л.Т. 

Ліляна Бабич /1 курс/
ІІІ Відкритий фестиваль-конкурс народно-інструментальної музики «Золота струна» (Миколаїв, Україна, квітень 2015)
І премія
Клас в.о. професора Олійника О.Л.
Концертмейстер Чупріна Н.М. 

Вікторія Мельник /4 курс/
ІІІ Відкритий фестиваль-конкурс народно-інструментальної музики «Золота струна» (Миколаїв, Україна, квітень 2015)
ІІІ премія
Клас в.о. професора Олійника О.Л.
Концертмейстер Слівних А.В.

Еріка Ганзя /4 курс/
ІІІ Відкритий фестиваль-конкурс народно-інструментальної музики «Золота струна» (Миколаїв, Україна, квітень 2015)
ІІ премія
Клас в.о. професора Олійника О.Л.
Концертмейстер Чупріна Н.М.

Дмитро Красновський /4 курс/
VIII Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «Perpetuum mobile» (Дрогобич, Україна, 30 квітня – 3 травня 2015 року)
Диплом
Клас викладача Брикайло С.Є 

Олена Несіна /2 курс/
VIII Всеукраїнський відкритий конкурс баяністів-акордеоністів «Візерунки Прикарпаття» (Дрогобич, Україна, 4-6 грудня 2015 року)
Диплом 1 ступеня
Клас професора Єргієва І.Д.

Кафедра оркестрових духових та ударних інструментів

Мирослава Воронюк /2 курс/
Всеукраїнський конкурс класичної музики «Обрії класики» (Київ, Україна, 21-24 березня 2015 року)
ІІ премія
Клас професора Бондарчука В.І.

Катерина Антонюк /1 курс/
Всеукраїнський конкурс класичної музики «Обрії класики» (Київ, Україна, 21-24 березня 2015 року)
Гран-прі
Клас професора Бондарчука В.І.

Кейта Лалла /3 курс/
Міжнародний конкурс «IOAN GOIA» (Ясси, Румунія, 8-10 травня 2015 року)
І премія
Клас доцента Дзисюка В.Ю.
Концертмейстер Мамалига В.І.

Василь Бабухівський /1-2 курс/
VI Міжнародний конкурс виконавців на духових інструментах «Сурми Буковини» (Чернівці, Україна, 16 травня 2015 року)
ІІІ премія

Міжнародний конкурс «Мистецтво ХХІ століття» (Київ, Україна, 2-5 жовтня 2015 року)
І премія
Клас в.о. професора Буркацького З.П.
Концертмейстер Ковальова О.П. 

Олена Пилипенко /1 курс/
VI Міжнародний конкурс виконавців на духових інструментах «Сурми Буковини» (Чернівці, Україна, 16 травня 2015 року)
Диплом
Клас в.о. професора Буркацького З.П.
Концертмейстер Ковальова О.П. 

Олена Пилипенко /2 курс/
Міжнародний конкурс «Мистецтво ХХІ століття» (Київ, Україна, 2-5 жовтня 2015 року)
І премія
Клас в.о. професора Буркацького З.П.
Концертмейстер Ковальова О.П.

Кафедра оркестрових струнних інструментів

Віктор Осокин /5 курс/
50-й Міжнародний інструментальний конкурс «Markneukirchen» (Маркнеукирхен, Німеччина, 7-16 травня 2015 року)
ІІ премія
Клас доцента Чекалюка В.В. 

Кафедра спеціального фортепіано

Аміна Чобанзаде /5 курс - асистент-стажист 1 року навчання/
Всеукраїнський конкурс класичної музики «Обрії класики» (Київ, Україна, 21-24 березня 2015 року)
І премія
Клас доцента Єфремової О.О.

VІ Міжнародний конкурс піаністів пам'яті Еміля Гілельса (Одеса, Україна, 20-29 жовтня 2015 року)
Спеціальний приз Одеського міського голови Геннадія Труханова «Надія»
Клас в.о. професора Муляра П.М. 

Олександр Лойко /3 курс/
Всеукраїнський конкурс класичної музики «Обрії класики» (Київ, Україна, 21-24 березня 2015 року)
Гран-прі 

Х Міжнародний конкурс піаністів (Стамбул, Туреччина, 4-10 травня 2015 року)
І премія 

VІ Міжнародний конкурс піаністів пам'яті Еміля Гілельса (Одеса, Україна, 20-29 жовтня 2015 року)
Спеціальний приз Одеського міського голови Геннадія Труханова «Надія»
Клас професора Ракула Ю.К.

Олександра Кравченко /2 курс/
Міжнародний конкурс «Музичний фейерверк Баден-Вюртенберг» (Німеччина, Баден-Вюртенберг, березень 2015 року)
ІІ премія
Клас викладача Резнік Д.Б.

Лян Цяолінь /4 курс/
Х Міжнародний конкурс піаністів (Стамбул, Туреччина, 4-10 травня 2015 року)
ІІІ премія
Клас викладача Резнік Д.Б.

Лян Чженьюй /4 курс/
ІІІ Всеукраїнський конкурс піаністів премії фірми C.Вerchstein (Київ, Україна, 18-22 травня 2015 року)
ІІ премія

VІ Міжнародний конкурс піаністів пам'яті Еміля Гілельса (Одеса, Україна, 20-29 жовтня 2015 року)
ІІ премія, Срібна медаль
Клас приват-професора Михайлової Н.П. 

Володимир Кочнєв /3 курс/
VІ Міжнародний конкурс піаністів пам'яті Еміля Гілельса (Одеса, Україна, 20-29 жовтня 2015 року)
І премія, Золота медаль
Клас професора Сухомлинова І.І.

Андрій Турбінський /асистент-стажист 3 року навчання/
VІ Міжнародний конкурс піаністів пам'яті Еміля Гілельса (Одеса, Україна, 20-29 жовтня 2015 року)
ІІІ премія Бронзова медаль
Клас в.о. професора Муляра П.М.

Кафедра камерного ансамблю

Катерина Мельник /фортепіано/ /4 курс/
Тамара Полянська /віолончель/
VI Міжнародний фестиваль-конкурс «Яскрава країна» (Одеса, Україна, 21-23 березня 2015 року)
І премія
Клас доцента Зими Л.В.

Олександр Лойко /фортепіано/ /3 курс/
Дар’я Шевченко /скрипка/ /3 курс/
Тамара Полянська /віолончель/
VI Міжнародний фестиваль-конкурс «Яскрава країна» (Одеса, Україна, 21-23 березня 2015 року)
Гран-прі
Клас доцента Зими Л.В.

Віра Куусіку /фортепіано/ 4 курс/
Тетяна Шевченко /фортепіано/ /асистент-стажист 2 року навчання/
ХХІІІ Міжнародний конкурс камерних ансамблів (Софія, Болгарія, 22-23 квітня 2015 року)
ІІ премія
Творчий керівник доцент Щербакова О.К.

Олександр Дмітрієв (скрипка) /5 курс/
Олена Дюкова (фортепіано) /5 курс/
ХI Міжнародний музичний фестиваль-конкурс піаністів і камерних ансамблів для дітей та юнацтва (Вiл'яермоса, Мексика, штат Табаско, 12-14 червня 2015 року)
ІІІ премія
Клас викладача Сотнікової А.В.

Дарина Антонюк / фортепіано/ 2 курс/
Павло Доронін /флейта/ 3 курс/
Міжнародний конкурс «The 21st century Art» (Каунас, Литва, 3-9 грудня 2015 року)
І премія
Клас професора Дагілайської Е.Р.

Кафедра теорії музики та композиції

Ганна Копійка /магістрантка/
V Всеукраїнський конкурс молодих композиторів пам’яті І. Карабиця (Київ, Україна, 31 жовтня 2015 року)
ІІ премія
Клас доцента Гомельської Ю.О. 

Ганна Стоянова /асистент-стажист 1 року навчання/
V Всеукраїнський конкурс молодих композиторів пам’яті І. Карабиця (Київ, Україна, 31 жовтня 2015 року)
І премія
Клас доцента Гомельської Ю.О.

Кирило Яворський /магістр/
V Всеукраїнський конкурс молодих композиторів пам’яті І. Карабиця (Київ, Україна, 31 жовтня 2015 року)
ІІ премія
Клас професора Цепколенко К.С.