Лауреати 2014 :: Одеська національна музична академія

Лауреати 2014

Кафедра сольного співу

Дар'я Бірюк /4 курс/
Конкурс, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченко (Одеса, Україна, 6-7 березня 2014 року)
IІ премія

V Міжнародний фестиваль-конкурс хореографії та вокального мистецтва
«Яскрава країна» (Одеса, Україна, 21-23 березня 2014 року)
І премія

X Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль «Музика сердець» (Одеса, Україна, 26-30 березня 2014 року)
Гран-прі

VI Міжнародний музичний конкурс «І.С.M.U.» (Одеса, Україна, 28-30 квітня 2014 року)
І премія
Клас доцента Кулієвої А.Я.
Концертмейстер Гомельська Н.С.

Євген Хлєстов /4 курс/
Конкурс, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченко (Одеса, Україна, 6-7 березня 2014 року)
IІ премія
Клас доцента Носулі А.В.

Ма Кє /4 курс/
Конкурс, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченко (Одеса, Україна, 6-7 березня 2014 року)
IІ премія
Клас доцента Богачова В.Ю.

Дар'я Глотова /2 п/курс/
Конкурс, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченко (Одеса, Україна, 6-7 березня 2014 року)
I премія
Клас професора Поліванової Г.А.

Євген Авраменко /1 курс/
Конкурс, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченко (Одеса, Україна, 6-7 березня 2014 року)
I премія
Клас доцента Берлізової І.В.

Інна Тарасова /2 п/курс/
Конкурс, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченко (Одеса, Україна, 6-7 березня 2014 року)
ІI премія
Клас доцента Буркацької Т.В.

Анастасія Клімішена /1 п/курс/
Конкурс, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченко (Одеса, Україна, 6-7 березня 2014 року)
ІI премія
Клас професора Довгань Л.М.

Артем Шутяк /1 курс/
Конкурс, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченко (Одеса, Україна, 6-7 березня 2014 року)
ІI премія

ІІІ Міжнародний конкурс-фестиваль «Балтійські канікули» (Таллінн, Естонія, 25 червня – 3 липня 2014 року)
І премія

ІI Міжнародний фестиваль-конкурс вокалістів «Перлини мистецтва» (Львів, Україна, 13-15 листопада 2014 року)
ІІ премія
Клас професора Дуди А.І.
Концертмейстер Бєляєва В.О.

Дмитро Рум’янцев /1 курс/
Конкурс, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченко (Одеса, Україна, 6-7 березня 2014 року)
ІI премія

ІІІ Міжнародний конкурс-фестиваль «Балтійські канікули» (Таллінн, Естонія, 25 червня – 3 липня 2014 року)
І премія

ІI Міжнародний фестиваль-конкурс вокалістів «Перлини мистецтва» (Львів, Україна, 13-15 листопада 2014 року)
ІІІ премія
Клас професора Дуди А.І.
Концертмейстер Бєляєва В.О.

Ольга Крепс /2 курс/
Конкурс, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченко (Одеса, Україна, 6-7 березня 2014 року)
ІIІ премія
Клас доцента Спаської Т.В.

Катерина Фесенко /1 курс/
Конкурс, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченко (Одеса, Україна, 6-7 березня 2014 року)
ІIІ премія
Клас доцента Спаської Т.В.

Ілона Михайлова /1 п/курс/
Конкурс, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченко (Одеса, Україна, 6-7 березня 2014 року)
ІІI премія
Клас професора Довгань Л.М.

Катерина Піддубна /2 курс/
Конкурс, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченко (Одеса, Україна, 6-7 березня 2014 року)
диплом
Клас доцента Берлізової І.В.

Альона Шиманська /2 п/курс/
Конкурс, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченко (Одеса, Україна, 6-7 березня 2014 року)
диплом
Клас доцента Олейнікової Ю.В.

Марія Кнігницька /1 курс/
Конкурс, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченко (Одеса, Україна, 6-7 березня 2014 року)
диплом
Клас доцента Олейнікової Ю.В.

Андрій Малініч /2 курс/
Конкурс, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченко (Одеса, Україна, 6-7 березня 2014 року)
диплом
Клас професора Довгань Л.М.

Олександр Олтянов /3 курс/
Конкурс, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченко (Одеса, Україна, 6-7 березня 2014 року)
І премія
 
Міжнародний конкурс вокалістів «Мистецтво XXI століття» (Лоніго, Італія, 26 березня – 1 квітня 2014 року)
І премія
Клас професора Дуди А.І.
Концертмейстер Бєляєва В.О.

Андрій Харламов /5 курс/
Конкурс, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченко (Одеса, Україна, 6-7 березня 2014 року)
І премія
Клас доцента Мітюшкіна В.А.

Наталія Романенко /4 курс/
Конкурс, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченко (Одеса, Україна, 6-7 березня 2014 року)
ІІІ премія
 
V Міжнародний фестиваль-конкурс хореографії та вокального мистецтва
«Яскрава країна» (Одеса, Україна, 21-23 березня 2014 року)
ІІІ премія
Клас доцента Кулієвої А.Я.
Концертмейстер Гомельська Н.С.

Андрій Удалов /3 курс/
Конкурс, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченко (Одеса, Україна, 6-7 березня 2014 року)
ІІІ премія
Клас доцента Носулі А.В.

Сергій Костов /3 курс/
Конкурс, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченко (Одеса, Україна, 6-7 березня 2014 року)
диплом
 
Міжнародний конкурс вокалістів «Мистецтво XXI століття» (Лоніго, Італія, 26 березня – 1 квітня 2014 року)
І премія
Клас професора Дуди А.І.
Концертмейстер Бєляєва В.О.

Ганна Співак /3 курс/
Конкурс, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченко (Одеса, Україна, 6-7 березня 2014 року)
диплом
Клас доцента Кулієвої А.Я.

Олена Леоніцька /3 курс/
Конкурс, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченко (Одеса, Україна, 6-7 березня 2014 року)
диплом
 
X Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль «Музика сердець» (Одеса, Україна, 26-30 березня 2014 року)
ІІ премія
Клас доцента Кулієвої А.Я.
Концертмейстер Гомельська Н.С.

Віта Обаровська /4 курс/
Конкурс, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченко (Одеса, Україна, 6-7 березня 2014 року)
диплом
Клас доцента Кулієвої А.Я.

Ван Мінцзе /5 курс/
V Міжнародний фестиваль-конкурс хореографії та вокального мистецтва
«Яскрава країна» (Одеса, Україна, 21-23 березня 2014 року)
ІІ премія у номінації «Академічний вокал»
Клас доцента Буркацької Т.В.
Концертмейстер Іванова Л.О.

Ганна Мороз /випускниця/
I Міжнародний конкурс вокалістів «Un futuro de arte» (Мадрид – Медінаселі, Іспанія, 7-10 серпня 2014 року)
І премія
Клас заслуженої артистки України, професора Джамагорцян А.В.

Наталія Кушнірова /5 курс/
І Міжнародний конкурс імені Мануеля Гарсіа (Святий Влас, Болгарія, 22-27 вересня 2014 року)
ІІ премія
Клас в.о.професора Олейнікової Ю.В.

В’ячеслав Мархоброд /4 курс/
IX Міжнародний фестиваль творчості «Golden fest» (Одеса, Україна, 24-26 жовтня 2014 року)
І премія
Клас старшого викладача Вишневської Є.І.

Цуй Сівей /4 курс/
Міжнародний конкурс вокалістів «Срібний камертон» (Санкт-Петербург, Росія, 4-8 листопада 2014 року)
ІІ премія
Клас доцента Олейнікової Ю.В.
Концертмейстер Лу Чен

Богдан Панченко /асистент-стажер 3 року навчання/
49 Міжнародний конкурс вокалістів ім. А.Дворжака (Карлові Вари, Чехія, 14-21 листопада 2014 року)
І премія у номінації «Опера»
Клас заслуженого артиста України, доцента Мітюшкіна В.А.
Концертмейстер Гінак Н.А.

Чжи Інь /здобувач вченого звання кандидат мистецтвознавства/
ІI Міжнародний фестиваль-конкурс вокалістів «Перлини мистецтва» (Львів, Україна, 13-15 листопада 2014 року)
Гран-прі
Клас заслуженої артистки України, професора Джамагорцян А.В.
Концертмейстер Савченко В.

Су Жуй /3 курс/
ІI Міжнародний фестиваль-конкурс вокалістів «Перлини мистецтва» (Львів, Україна, 13-15 листопада 2014 року)
ІІ премія
Клас професора Ковалевського С.О.
Концертмейстер Полозська Н.В.

Бай Цюань /здобувач вченого звання кандидат мистецтвознавства/
ІI Міжнародний фестиваль-конкурс вокалістів «Перлини мистецтва» (Львів, Україна, 13-15 листопада 2014 року)
ІІ премія
Клас професора Дуди А.І.
Концертмейстер Бєляєва В.О.

Шан Юн /магістрант/
ІI Міжнародний фестиваль-конкурс вокалістів «Перлини мистецтва» (Львів, Україна, 13-15 листопада 2014 року)
ІІІ премія
Клас приват-доцента Летягіної Е.В.
Концертмейстер Кічерська М.Г.

Наталя Полозська /концертмейстер/
ІI Міжнародний фестиваль-конкурс вокалістів «Перлини мистецтва» (Львів, Україна, 13-15 листопада 2014 року)
ІІІ премія у номінації «Мистецтво акомпанементу»

Кафедра оперної підготовки

Студенти 2 курсу
Міжнародний фестиваль-конкурс творчості «Crystal Fest»
(Одеса, Україна, 21-23 грудня 2014)
І премія в номінації «Театральний жанр» (категорія 17-25 років)
Диригент – Савенко С.
Режисер – Геращенко І.
Концертмейстер – Тіхонова Л.

Хор студентів кафедри оперної підготовки
Міжнародний фестиваль-конкурс творчості «Crystal Fest»
(Одеса, Україна, 21-23 грудня 2014)
І премія в номінації «Академічний спів – хор» (категорія 17-25 років)
Викладач – Савенко С.
Режисер – Суханова Н.

Кафедра хорового диригування

Галина Шпак /кандидат мистецтвознавства, доцент, керівник і диригент Молодіжного жіночого хору «Оріана»/
ХХХІI Міжнародний хоровий фестиваль (Превеза, Греція, 2-6 червня 2014 року)
Спеціальний приз «Кращий диригент»
Спеціальний приз за краще виконання православної музики (композиція «Слава отцю, і сину, і свята духові» І. Алексійчук
 
ХХХІI Міжнародний хоровий фестиваль (Превеза, Греція, 2-6 червня 2014 року)
І місце (категорія «Однорідні хори»)
 
ХХХІI Міжнародний хоровий фестиваль (Превеза, Греція, 2-6 червня 2014 року)
ІІ місце (категорія «Камерні хори»)
 
ІV Всеукраїнський фестиваль-конкурс духовної музики «Пентікостія» (Київ, Україна, 9 червня 2014 року)
Гран-прі

Кафедра народних інструментів

Наталія Осипенко /2 курс/
X Всеукраїнський конкурс «Класичний меридіан» (Київ, Україна, 24 березня 2014 року)
ІІI премія
Клас викладача Форманюк І.В.
Концертмейстер Кулік Г.В.

Іван Косинець
XVIII Міжнародний конкурс класичної гітари «Акад. Марина Големінова» (Варна, Болгарія, 21-23 березня 2014 року)
Гран-прі
Клас в.о. доцента Хорошавіної О.А.

Юлія Коротченко /4 курс/
X Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль «Музика сердець» (Одеса, Україна, 26-30 березня 2014 року)
ІІ премія

ІІ Регіональний відкритий фестиваль-конкурс народно-інструментальної музики «Золота струна – 2014» (Миколаїв, Україна, 1-3 квітня 2014 року)
ІІ премія
Клас доцента Чернецької Л.Т.
Концертмейстер Чупріна Н.М.

Олександра Дячок /4 курс/
X Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль «Музика сердець» (Одеса, Україна, 26-30 березня 2014 року)
І премія

ІІ Регіональний відкритий фестиваль-конкурс народно-інструментальної музики «Золота струна – 2014» (Миколаїв, Україна, 1-3 квітня 2014 року)
І премія
Клас доцента Чернецької Л.Т.
Концертмейстер Чупріна Н.М.

Ірина Серотюк /асистент-стажер 2 року навчання/
Міжнародний конкурс «Perpetuum mobile» (Дрогобич, Україна, 30 квітня – 4 травня 2014 року)
І премія у складі дуету
Клас заслуженого артиста України, професора Мурзи В.А.

Ірина Серотюк /асистент-стажер 2 року навчання/
Володимир Гітін /магістр/
Міжнародний конкурс «Dani Harmonike» (Углевік, Боснія і Герцеговина, 14-17 березня 2014 року)
І премія у складі дуету

XXXIX Міжнародний конкурс акордеоністів/баяністів «Сittà di castelfidardo» (Кастельфидардо, Італія, 18-21 вересня 2014 року)
І премія у номінації «Камерний дует»

XXIV Міжнародний конкурс акордеоністів/баяністів «Variété and classic» (Ланчано, Італія, 25 вересня – 1 жовтня 2014 року)
Гран-прі у номінації «Камерний дует»
Клас заслуженого артиста України, професора Мурзи В.А.; клас заслуженого діяча мистецтв України, кандидата мистецтвознавства, професора Мюльберга К.Е.

Даніель Еліссон /2 курс/
Міжнародний конкурс «Dani Harmonike» (Углевік, Боснія і Герцеговина, 14-17 березня 2014 року)
І премія
Клас заслуженого артиста України, професора Мурзи В.А.

Юлія Мовчан /2 курс/
Міжнародний конкурс «Perpetuum mobile» (Дрогобич, Україна, 30 квітня – 4 травня 2014 року)
І премія
Клас в.о. доцента Чефранова В.Г.

Данило Бучка /2 курс/
VIII Міжнародний конкурс молодих гітаристів імені Андреса Сеговії (Фельберт, Німеччина, 18-21 червня 2014 року)
диплом з оцінкою «Excellent»
Клас в.о. доцента Хорошавіної О.А.

Кафедра оркестрових духових та ударних інструментів

Ігор Каримов /2 курс/
VI Міжнародний конкурс трубачів ім. М.Старовецького (Тернопіль, Україна, 3-9 листопада 2014 року)
Гран-прі
Клас заслуженого працівника культури України, приват-доцента Боруха І.М.
Концертмейстер Ковальова О.П.

Тарас Бабій /3 курс/
VI Міжнародний конкурс трубачів ім. М.Старовецького (Тернопіль, Україна, 3-9 листопада 2014 року)
диплом
Клас заслуженого працівника культури України, приват-доцента Боруха І.М.
Концертмейстер Ковальова О.П.

Кафедра спеціального фортепіано

Лариса Нікуліна /3 курс/
Міжнародний фестиваль-конкурс «Гірське сузір’я» (Липтовський Мікулаш, Словаччина, 18-23 березня 2014 року)
І премія
Клас доцента Шевченко Л.М.

Владислав Аграмаков /1 курс/
ІV Міжнародний конкурс піаністів (Августов, Польща)
ІII премія
Клас професора Кардашева А.О.

Катерина Єргієва /викладач, концертмейстер/
Х Міжнародний конкурс піаністів «Lia Tortora» (П’єве, Італія, 20-25 жовтня 2014 року)
І премія
Творчий керівник – кандидат мистецтвознавства, професор Сухомлінов І.І.

Лян Чженьюй /4 курс/
Міжнародний конкурс молодих виконавців «Мистецтво XXI століття» (Клайпеда, Литва, 29 листопада – 6 грудня 2014 року)
І премія
Клас приват-професора, заслуженого працівника культури України Михайлової Н.П.

Елеонора Царевська /асистент-стажер 4 року навчання/
Міжнародний форум класичної музики (Москва, Росія, 5-7 грудня 2014 року)
ІІІ премія
Творчий керівник – професор Дашковський В.Я.

Кафедра камерного ансамблю

Анна Марченко /скрипка/ /5 курс/
Оксана Крупніцька /скрипка/ /5 курс/
Олена Леоніцька /альт/ /магістрант/
І Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 23-25 березня 2014 року)
диплом у номінації «Струнний квартет»
Клас викладача Базан О.Ю.
Концертмейстер Діденко Майя

Аріна Грибкова /скрипка/ /4 курс/
Наталія Усікова /скрипка/ /3 курс/
Ольга Іконова /альт/ /3 курс/
І Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 23-25 березня 2014 року)
диплом у номінації «Струнний квартет»
Клас викладача Курочкіної М.А.
Концертмейстер Діденко Майя

Євген Пігуляк /скрипка/ /магістрант/
Андрій Лістовський /скрипка/ /магістрант/
Олександр Спіро /альт/ /5 курс/
І Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 23-25 березня 2014 року)
диплом у номінації «Струнний квартет»
Клас викладача Базан О.Ю.
Концертмейстер Діденко Майя

Олександр Шамраєв /скрипка/ /магістрант/
Володимир Кочнєв /фортепіано/ /2 курс/
І Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 23-25 березня 2014 року)
диплом у номінації «Камерний ансамбль»
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Зими Л.В.

Євген Пігуляк /скрипка/ /магістрант/
Вікторія Пігуляк /фортепіано/ /студентка Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського/
І Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 23-25 березня 2014 року)
диплом у номінації «Камерний ансамбль»
Клас викладача Сотникової Г.В.

Костянтин Томницький /віолончель/ /1 курс/
Катерина Михайлуца /фортепіано/ /4 курс/
І Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 23-25 березня 2014 року)
диплом у номінації «Камерний ансамбль»
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Андріянової О.В.

Андрій Сломінський /кларнет/ /магістрант/
Тетяна Лешків /фортепіано/ /магістрант/
І Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 23-25 березня 2014 року)
ІІІ премія у номінації «Камерний ансамбль»
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Повзун Л.І.

Поліна Чайка /скрипка/ /4 курс/
Мехрібан Сулєйманова /фортепіано/ /магістрант/
І Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 23-25 березня 2014 року)
ІІІ премія у номінації «Камерний ансамбль»
Клас приват-доцента Бузанової Н.С.

Микола Шахов /контрабас/ /5 курс/
Аміна Чобанзаде /фортепіано/ /4 курс/
І Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 23-25 березня 2014 року)
ІІ премія у номінації «Камерний ансамбль»
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Зими Л.В. та заслуженого артиста України, доцента Чекалюка В.В.

Роман Микитей /кларнет/ /магістрант/
Микола Любенко /віолончель/ /1 курс/
Олександра Номер /фортепіано/ /2 курс/
І Всеукраїнський фестиваль камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 23-25 березня 2014 року)
ІІ премія у номінації «Камерний ансамбль»
Клас старшого викладача Кравченко Т.В.

Вікторія Кукса /фортепіано/ /4 курс/
Наталя Доценко /фортепіано/ /4 курс/
І Всеукраїнський фестиваль камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 23-25 березня 2014 року)
диплом у номінації «Фортепіанний ансамбль»
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Щербакової О.К.

Валерія Чала /фортепіано/ /3 курс/
Ірина Рожкова /фортепіано/ /студентка Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського/
І Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 23-25 березня 2014 року)
диплом у номінації «Фортепіанний ансамбль»
Творчий керівник – кандидат мистецтвознавства, доцент Повзун Л.І.

Ольга Павлишина /фортепіано/ /4 курс/
Маріам Хостегян /фортепіано/ /4 курс/
І Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 23-25 березня 2014 року)
ІІІ премія у номінації «Фортепіанний ансамбль»
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Повзун Л.І.

Лян Чженьюй /фортепіано/ /4 курс/
Поліна Чайка /скрипка/ /магістрантка/
Міжнародний конкурс молодих виконавців «Мистецтво XXI століття» (Клайпеда, Литва, 29 листопада – 6 грудня 2014 року)
ІІ премія у номінації «Камерний ансамбль»
Клас заслуженого працівника культури України, професора Дагілайської Е.Р.

Євгенія Атамась /скрипка/ /3 курс/
Ганна Резніченко /віолончель/ /3 курс/
Алевтина Решетова /фортепіано/ /3 курс/
Міжнародний конкурс молодих виконавців «Мистецтво XXI століття» (Клайпеда, Литва, 29 листопада – 6 грудня 2014 року)
ІІ премія у номінації «Камерний ансамбль»
Клас приват-доцента Бузанової Н.С.

Кафедра теорії музики та композиції

Андрій Малініч /4 курс/
ІV Всеукраїнський музичний конкурс молодих композиторів пам'яті Івана Карабиця (Київ, Україна, 4-5 жовтня 2014 року)
І премія
Клас професора Цепколенко К.С.

Школа педагогічной практики

Дмитро Головенько
XVIII Міжнародний конкурс класичної гітари «Акад. Марина Големінова» (Варна, Болгарія, 21-23 березня 2014 року)
І премія в ІІІ категорії (16-18 років)
Клас в.о. доцента Хорошавіної О.А.