Лауреати 2013 :: Одеська національна музична академія

Лауреати 2013

Кафедра сольного співу

Ганна Лістова
Міжнародний конкурс «Мистецтво XXI століття» (Ворзель, Київ)
IІ премія
Клас доцента Зуєнко Л.П.

Олена Томілко
Міжнародний конкурс «Мистецтво XXI століття» (Ворзель, Київ)
ІІI премія
Клас доцента Лободи Н.Л.
Концертмейстер Пшенична Л.

Людмила Пшенична
Міжнародний конкурс «Мистецтво XXI століття» (Ворзель, Київ)
І премія в номінації «Мистецтво акомпанементу»

Наталія Романенко
IV Міжнародний конкурс «PREMIER 2013» (Київ, Україна)
III премія
Клас доцента Кулієвої А.Я.
Концертмейстер Гомельська Н.

Дар'я Бірюк
IV Міжнародний конкурс «PREMIER 2013» (Київ, Україна)
III премія
Клас доцента Кулієвої А.Я.
Концертмейстер Гомельська Н.

Костянтин Величко
Міжнародний конкурс (Фуншал, Португалія)
І премія
Клас професора Дуди А.І.
Концертмейстер Бєляєва В.А.

Ван Яцзюнь
Міжнародний конкурс (Фуншал, Португалія)
ІІI премія
Клас професора Дуди А.І.
Концертмейстер Бєляєва В.А.

Го Хунлінь
Міжнародний конкурс (Фуншал, Португалія)
ІI премія
Клас в.о. професора Стаховської О.В.
Концертмейстер Семенова Т.

Ван Чен
Міжнародний конкурс (Фуншал, Португалія)
ІI премія
Клас в.о. професора Стаховської О.В.
Концертмейстер Семенова Т.

Наталія Темник
ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс академічного вокалу «Яскрава країна» (Одеса, Україна)
Гран-прі
Клас професора Джамагорцян А.В.
Концертмейстер кандидат мистецтвознавства Лисова О.Г.

Зоя Ролінська
ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс академічного вокалу «Яскрава країна» (Одеса, Україна)
ІI премія
Клас професора Джулай Г.А.
Концертмейстер Болховська Р.

Євгенія Кашкина
ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс академічного вокалу «Яскрава країна» (Одеса, Україна)
ІIІ премія
Клас доцента Оганезової О.В.

Чжоу Вей
ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс академічного вокалу «Яскрава країна» (Одеса, Україна)
ІIІ премія
Клас в.о. професора Ковалевського С.А.

Ірина Петрівна
ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс академічного вокалу «Яскрава країна» (Одеса, Україна)
ІIІ премія
Клас доцента Шакун Н.Ф.

Юліана Ігнатівська
ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс академічного вокалу «Яскрава країна» (Одеса, Україна)
ІIІ премія
Клас доцента Шакун Н.Ф.

Вокальний дует І.Петрова – С.Костов
ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс академічного вокалу «Яскрава країна» (Одеса, Україна)
І премія
Клас доцента Стадниченко Л.Л.

Масіас Рівас Ернесто
ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс академічного вокалу «Яскрава країна» (Одеса, Україна)
І премія
Клас приват-доцента Петрової Л.Т.
Концертмейстер Савченко В.О.

Ганна Бондаренко
ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс академічного вокалу «Яскрава країна» (Одеса, Україна)
І премія
Клас доцента Ютеш Н.Г.
Концертмейстер Савченко В.О.

Анастасія Янцур
ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс академічного вокалу «Яскрава країна» (Одеса, Україна)
І премія

Міжнародний фестиваль-конкурс «Мистецький край – Закарпаття» (Мукачево, Україна)
Гран-прі
Клас доцента Джулай Г.А.
Концертмейстер Болховська Р.Р.

Відкритий регіональний фестиваль-конкурс академічного співу «Фея» (Южний, Україна)
Гран-прі
Творчий керівник Джулай Г.А.
Концертмейстер Ізуграфова Н.В.

Вокальний дует: І.Петрова, Ю.Ігнатовська
ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс академічного вокалу «Яскрава країна» (Одеса, Україна)
ІІ премія
Клас доцента Стадниченко Л.Л.

Катерина Мись
Міжнародний вокальний конкурс (Прага, Чехія)
Гран-прі
Клас в.о. професора Ревенко В.О.
Концертмейстер Бояренко Т.

Людмила Сінюченко
Міжнародний вокальний конкурс (Прага, Чехія)
І премія
Клас доцента Спаської Т.В.
Концертмейстер Бояренко Т.

Олена Любавіна
Міжнародний вокальний конкурс (Прага, Чехія)
ІІІ премія
Клас Кістеньова А.А.
Концертмейстер Бояренко Т.

Тамара Бояренко
Міжнародний вокальний конкурс (Прага, Чехія)
диплом концертмейстера

Вікторія Обаровська
Міжнародний фестиваль-конкурс академічного вокалу «Музика сердець» (Одеса, Україна)
ІІІ премія
Клас доцента Кулієвої А.Я.
Концертмейстер Удрас О.

Дар'я Бірюк
Міжнародний фестиваль-конкурс академічного вокалу «Музика сердець» (Одеса, Україна)
І премія
Клас доцента Кулієвої А.Я.
Концертмейстер Гомельська Н.

Юлія Тімакова
ІІ Міжнародний конкурс імені С.В. Рахманінова (Ростов-на-Дону, Росія)
ІІ премія
Клас професора, академіка, народної артистки України Поливанової Г.А.

Ігор Царьков
VІ Відкритий конкурс молодих вокалістів ім. Анатолія Солов’яненка (Донецьк, Україна)
І премія
Клас професора Навротського В.В.
Концертмейстер Філатова О.

Віктор Мельник
VІ Відкритий конкурс молодих вокалістів ім. Анатолія Солов’яненка (Донецьк, Україна)
ІІІ премія
Клас в.о. доцента Кістеньової А.А.
Концертмейстер Філатова О.

Наталія Скрипниченко
VІ Відкритий конкурс молодих вокалістів ім. Анатолія Солов'яненка (Донецьк, Україна)
диплом
Клас доцента, кандидата мистецтвознавство Кулієвої А.Я.
Концертмейстер Удрас О.

Олена Удрас
VІ Відкритий конкурс молодих вокалістів ім. Анатолія Солов'яненка (Донецьк, Україна)
диплом концертмейстера

Ольга Філатова
VІ Відкритий конкурс молодих вокалістів ім. Анатолія Солов'яненка (Донецьк, Україна)
диплом концертмейстера

Аліна Кожухаренко
Міжнародний конкурс «Південний експрес» (Одеса, Україна)
І премія
Клас професора Джамагорцян А.В.

Інна Тарасова
V Міжнародний музичний конкурс пам'яті Н.О. Спозіто (Одеса, Україна)
І премія
Клас доцента Буркацкой Т.В.
Концертмейстер Тарунцова А.М.

Ван Мінцзе
V Міжнародний музичний конкурс пам'яті Н.О. Спозіто (Одеса, Україна)
ІІ премія
Клас доцента Буркацької Т.В.
Концертмейстер Тарунцова А.М.

Валерій Задорожний
VII Всеукраїнський конкурс солістів-вокалістів ім. Оксани Петрусенко (Херсон, Україна)
Гран-прі
Клас професора Дуди А.І.
Концертмейстер Бєляєва В.О.

Наталія Куцевич
IX Всеукраїнський конкурс вокального мистецтва імені Б. Гмирі (Дніпропетровськ, Україна)
І премія
Клас доцента Джулай Г.А.
Концертмейстер Болховська Р.Р.

Ван На
VII Всеукраїнський конкурс солістів-вокалістів ім. Оксани Петрусенко (Херсон, Україна)
І премія
Клас доцента Зуенко Л.П.
Концертмейстер Пшенична Л.

Іван Одарченко
VII Всеукраїнський конкурс солістів-вокалістів ім. Оксани Петрусенко (Херсон, Україна)
І премія
Клас професора Дуди А.І.
Концертмейстер Бєляєва В.О.

Олена Томілко
VII Всеукраїнський конкурс солістів-вокалістів ім. Оксани Петрусенко (Херсон, Україна)
І премія
Клас доцента Лободи Н.Л.
Концертмейстер Пшенична Л.

Ольга Крепс
VII Всеукраїнський конкурс солістів-вокалістів ім. Оксани Петрусенко (Херсон, Україна)
ІІ премія
Клас доцента Спаської Т.В.
Концертмейстер Кравченко А.

Анастасія Блоха
VII Всеукраїнський конкурс солістів-вокалістів ім. Оксани Петрусенко (Херсон, Україна)
диплом
Клас доцента Горелик Л.М.
Концертмейстер Субота І.

Наталія Кушнірова
VII Всеукраїнський конкурс солістів-вокалістів ім. Оксани Петрусенко (Херсон, Україна)
диплом
Клас в.о. професора Олейниковой В.В.
Концертмейстер Панська Т.

Ольга Малашенко
VII Всеукраїнський конкурс солістів-вокалістів ім. Оксани Петрусенко (Херсон, Україна)
диплом
Клас доцента Осипової В.О.
Концертмейстер Лазаренко Н.

Андрій Малинич
Всеукраїнський огляд-конкурс «Нові імена України» (Київ, Україна)
лауреат
Клас професора Довгань Л.М.
Концертмейстер – доцент Демидова В.Г.

І І
Міжнародний конкур-фестиваль «Південний експрес» (Ялта, АР Крим)
І премія
Клас професора Довгань Л.М.
Концертмейстер – доцент Демидова В.Г.

Наталія Степанова
ІІІ Міжнародний конкурс молодих оперних співаків імені М.Д. Михайлова (Чебоксари, Росія)
диплом
Клас старшого викладача Вишневської Є.І.

Аліна Кожухаренко
Міжнародний конкурс-фестиваль «Південний експрес» (Ялта, АР Крим)
диплом
Клас професора Джамагорцян А.В.
Концертмейстер Лисова О.

Лілія Подушнікова
V Міжнародний фестиваль-конкурс творчості «Golden fest» (Одеса, Україна)
ІІ премія
Творчий керівник – доцент Олейникова Ю.В.

Віта Обаровська
V Міжнародний фестиваль-конкурс творчості «Golden fest» (Одеса, Україна)
І премія
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Кулієвої А.Я.

Анна Зіміна
Міжнародний фестиваль-конкурс хорового та вокального мистецтва імені Ф.І. Шаляпіна (Ялта, АР Крим)
І премія
Клас доцента Джулай Г.А.
Концертмейстер Болховська Р.Р.

Сергій Колесников
X Міжнародний фестиваль духовно-патріотичної пісні «Небо слов'ян» (Севастополь, АР Крим)
ІІІ премія
Клас доцента Мітюшкіна В.А.

Кафедра концертмейстерства

Ольга Павлишина
Міжнародний конкурс «Мистецтво XXI століття» (Ворзель, Київ)
ІІ премія в номінації «Мистецтво акомпанементу»
Клас професора Могилевської І.М.

Кафедра оперної підготовки

Вокальний ансамбль оперної студії ОНМА імені А.В.Нежданової
IV Міжнародний конкурс «PREMIER 2013» (Київ, Україна)
III премія
Керівник Савенко С.М.

Хор оперної студії ОНМА імені А.В.Нежданової
ІІ Міжнародний дитячо-юнацький конкурс «Яскрава країна в Одесі – 2013» (Одеса, Україна)
І премія
Керівник Савенко С.М.

Кафедра хорового диригування

Наталія Шмараєва-Гожая
VII Міжнародний конкурс-фестиваль «Словаччина кантат 2013» (Братислава, Словаччина)
Гран-прі
І премія в номінації «Змішані хори»
І премія в номінації «Folk song a capella»
Клас доцента Заболотної Н.Г.

Галина Шпак
ІІ Міжнародний хоровий конкурс-фестиваль (Флоренція, Італія)
І місце в категорії «Духовна музика»
ІІ місце в категорії «Фольклор»
ІІ місце в категорії «Жіночі хори»

XXXI Міжнародний хоровий конкурс (Кантонігрос, Іспанія)
І місце в категорії «Фольклор»
ІІ місце в категорії «Однорідні хори»

Євгенія Бондар
ХХ Міжнародний фестиваль-конкурс хорової музики „Південна пальміра” (Одеса, Україна)
І місце

ІV Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Червона калина» (Алушта, АР Крим)
ІІ місце

Всеукраїнський фестиваль духовної музики «Велика Коляда» (Львів, Україна)

Міжнародний фестиваль сучасної музики «Два дня и две ночи» (Одеса, Україна)

Кафедра народних інструментів

Т.Гордійчук
Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «KrimAkko» (Сімферополь, Україна)
І премія
Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Морозевич Н.В.
Концертмейстер Данкова О.В.

С.Павлюк
Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «KrimAkko» (Сімферополь, Україна)
ІІI премія
Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Морозевич Н.В.
Концертмейстер Данкова О.В.

Є.Сіткулова
Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «KrimAkko» (Сімферополь, Україна)
IІІ премія
Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Морозевич Н.В.
Концертмейстер Данкова О.В.

Тріо бандуристок «Міфодея» у складі: Пушкіна І, Бондаренко Л, Павлюк С.
Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «KrimAkko» (Сімферополь, Україна)
І премія
Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Морозевич Н.В.
Концертмейстер Данкова О.В.

Анна Козинець
Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «KrimAkko» (Сімферополь, Україна)
IІI премія
Творчий керівник заслужений артист України, кандидат мистецтвознавства, в.о.професора Єргієв І.Д.
Концертмейстер Козинець С.В.

Одеський гітарний оркестр
Міжнародний конкурс класичної гітари імені М. Големінова (Болгарія)
І премія
Клас в.о. доцента Хорошавіної О.А.

Олена Кузьменко
Міжнародний конкурс класичної гітари імені М. Големінова (Болгарія)
ІI премія
Клас в.о. доцента Хорошавіної О.А.

Ольга Єрмакова
Міжнародний конкурс класичної гітари імені М. Големінова ( Болгарія )
диплом
Клас в.о. доцента Хорошавіної О.А.

Роман Гуляк, Дмитро Єременко
Міжнародний конкурс Perpetuum mobile (Дрогобич, Україна)
IІІ премія
Клас заслуженого артиста України, в.о. професора Єргієва І.Д.

Олексій Бекеши
Міжнародний конкурс Perpetuum mobile (Дрогобич, Україна)
ІІ премія в номінації "композиція"
Клас старшого викладача Брикайло С.Є.

Сава Вуячич
Міжнародний конкурс Perpetuum mobile (Дрогобич, Україна)
IІ премія
Клас заслуженого артиста України, в.о. професора Мурзи В.А.

Милутин Станіч
Міжнародний конкурс Perpetuum mobile (Дрогобич, Україна)
IІ премія
Клас заслуженого артиста України, в.о. професора Мурзи В.А.

Марина Трикуліч
Міжнародний конкурс Perpetuum mobile (Дрогобич, Україна)
IІІ премія
Клас заслуженого артиста України, в.о. професора Мурзи В.А.

Тріо бандуристок «Міфодея» у складі: Пушкіна І, Бондаренко Л, Павлюк С.
Міжнародний конкурс Perpetuum mobile (Дрогобич, Україна)
І премія в номінації "ансамбль"
Клас заслуженого артиста України, професора Морозевич Н.В.

Тетяна Гордійчук
Київський відкритий молодіжний конкурс бандуристів імені М.Лисенка (Київ, Україна)
І премія (номінація "бандурист-інструменталіст")
Клас заслуженого артиста України, професора Морозевич Н.В.

Олена Сіткулова
Київський відкритий молодіжний конкурс бандуристів імені М.Лисенка (Київ, Україна)
І премія (номінація "бандурист-співак")
Клас заслуженого артиста України , професора Морозевич Н.В.

Ярина Опалько
Київський відкритий молодіжний конкурс бандуристів імені М.Лисенка (Київ, Україна)
ІI премія (номінація "бандурист-співак")
Клас заслуженого артиста України, професора Морозевич Н.В.

Валерія Кабанцова
Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Кубок союзної держави» (Москва, Росія)
диплом
Клас доцента Мурзи О.А.
Концертмейстер Чуприна Н.

Данило Бучка
Міжнародний конкурс класичної гітари (Відень, Австрія)
ІІ премія
Клас в.о. доцента Хорошавіної О.А.

Кафедра струнних інструментів

Віктор Осокін
Міжнародний конкурс контрабасистів «Золотий бас» (Львів, Україна-Швейцарія, 6-12 листопада 2013)
ІI премія
Клас доцента Чекалюка В.В.
Концертмейстер Караєва Є.

Микола Шахов
Міжнародний конкурс контрабасистів імені С.Кусевицького (Санкт-Петербург, Росія, 4-11 грудня 2013)
ІI премія
Клас доцента Чекалюка В.В.
Концертмейстер Кириченко П.

Кафедра оркестрових духових та ударних інструментів

Фу Чже
Міжнародний конкурс виконавців на духових інструментах (Фуншал, Португалія)
ІI премія
Клас доцента Дзисюк В.Ю.
Концертмейстер Заєць Н.

Євген Бєльцєв та Олександр Дралов
VI Міжнародний конкурс ім. В. Старченко (Рівне, Україна)
II премія
Клас професора Мюльберга К.Е.
Концертмейстер Ананьєва О.В.

Інна Рало
Міжнародний конкурс Italy percussion competition (Pasic) (Монтельсівано, Італія)
III премія
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Рало О.М.

Роман Блонський
Міжнародний фестиваль-конкурс «Південний експрес» (Ялта, АР Крим)
Гран-прі
Клас в.о. професора Буркацького З.П.
Концертмейстер Шведка Л.

Павло Доронін
VI Міжнародний конкурс молодих виконавців на дерев'яних духових інструментах імені Д. Біди (Львів, Україна, 21-28 листопада 2013)
II премія
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Дзисюка В.Ю.
Концертмейстер Хіль О.

Роман Блонський
VI Міжнародний конкурс молодих виконавців на дерев'яних духових інструментах імені Д. Біди (Львів, Україна, 21-28 листопада 2013)
диплом
Клас в.о. професора Буркацького З.П.
Концертмейстер Ковальова О.П.

Роман Микитей
VI Міжнародний конкурс молодих виконавців на дерев'яних духових інструментах імені Д. Біди (Львів, Україна, 21-28 листопада 2013)
диплом
Клас в.о. професора Буркацького З.П.
Концертмейстер Ковальова О.П.

Кафедра спеціального фортепіано

Ян Цяолінь
Міжнародний конкурс «Мистецтво XXI століття» (Київ-Ворзель, Україна)
II премія
Клас викладача Резник Д.Б.

Федір Вдовиченко
V Міжнародний фестиваль конкурс творчості «Golden fest» (Одеса, Україна)
II премія
Клас приват-професора Харченка А.Г.

Кафедра камерного ансамблю

Євгенія Борщевська /фортепіано/ /4 курс/
Анастасія Павлова /альт/ /5 курс/
Всеукраїнський фестиваль камерної фортепіанної музики пам'яті Олександра Зілотті (Луганськ, Україна)
лауреати
Клас доцента Повзун Л.І.

Анастасія Мельник /фортепіано/ /1 курс/
Олександра Мельник /фортепіано/ /1 курс/
Всеукраїнський фестиваль камерної фортепіанної музики пам'яті Олександра Зілотті (Луганськ, Україна)
лауреати
Клас ст. викладача Кравченко Т.В.

Оксана Вікторівна Андріянова /фортепіано/ /в.о. доцента/
Людмила Іванівна Повзун /фортепіано/ /доцент/
Всеукраїнський фестиваль камерної фортепіанної музики пам'яті Олександра Зілотті (Луганськ, Україна)
лауреати

Анастасія Рибицька /фортепіано/ /4 курс/
Тетяна Шевченко /фортепіано/ /4 курс/
XIII Міжнародний конкурс імені Юліуша Зарембського (Варшава, Польща)
III премія
Клас доцента Щербакової О.К.

Катерина Міхайлуца /фортепіано/ /3 курс/
Христина Карпенко /фортепіано/ /5 курс/
VIII джазовий конкурс імені Ростислава Кобанченко (Одеса, Україна)
Клас ст. викладача Андріянової О. В.

Ван Ює /фортепіано/ /4 курс/
Ван Інань /флейта/ /3 курс/
Всеукраїнський відбірковий тур міжнародного конкурсу-фестивалю Турнір Лауреатів «Південний експрес» (Одеса, Україна)
II премія
Клас доцента Дзисюк В.Ю., ст. викладача Андріянової О.В.

Ольга Павлишина /фортепіано/ /3 курс/
Маріам Хостегян /фортепіано/ /3 курс/
Міжнародний конкурс музикантів-виконавців «Відродження» (Гюмрі, Вірменія)
III премія
Клас доцента Повзун Л.І.

Валерія Чалая /фортепіано/ /2 курс/
Богдан Пацюк /скрипка/ /2 курс/
Міжнародний конкурс-фестиваль «Південний експрес» (Ялта, АР Крим)
І премія в номінації «Камерний ансамбль»
Клас доцента Повзун Л.І.

Олена Шнирьова /скрипка/ /4 курс/
Ольга Каспірович /фортепіано/ /3курс/
V Інтернаціональний Всеукраїнський музичний конкурс «I.C.M.U»
пам'яті М.І. Спозіто (Одеса, Україна)
І премія в номінації «Камерний ансамбль»
Клас професора Дагілайської Е.Р.

Лі Хао /фортепіано/ /2 курс/
Хе Венлі /фортепіано/ /3 курс/
V Інтернаціональний Всеукраїнський музичний конкурс «I.C.M.U»
пам'яті М.І. Спозіто (Одеса, Україна)
ІI премія в номінації «Фортепіанний дует»
Клас професора Дагілайської Е.Р.

Хе Венлі
V Інтернаціональний Всеукраїнський музичний конкурс «I.C.M.U»
пам'яті М.І. Спозіто (Одеса, Україна)
І премія в номінації «Спеціальне фортепіано»
Клас професора Дагілайської Е.Р.

Ганна Антипенко /фортепіано/ /3 курс/
Олександра Афанасьєва /фортепіано/ /3 курс/
XX Міжнародний музичний фестиваль «В гостях у Айвазовського» (Феодосія, АР Крим)
ІI премія в номінації «Камерний ансамбль»
Клас доцента Щербакової О.К.

Наталя Мазепа /скрипка/
Тамара Полянська /віолончель/
Олеся Стефанів /фортепіано/ /5 курс/
II Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів і квартетів (Львів, Україна, 16-22 листопада 2013)
III премія в номінації «Камерний ансамбль»
Творчий керівник кандидат мистецтвознавства, професор Дагілайська Е.Р.

Талько Євген /скрипка/ /3 курс/
Крамаренко Олександра /скрипка/ /3 курс/
Іконова Ольга /альт/ /3 курс/
Михайленко Петро /віолончель/
II Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів і квартетів (Львів, Україна, 16-22 листопада 2013)
III премія в номінації «Струнний квартет»
Клас викладача Базан О.Ю.

Погосова Марія /скрипка/ /3 курс/
Масюк Юлія /альт/ /2 курс/
Томніцкій Костянтин /віолончель/ /1 курс/
Марушко Марія /фортепіано/ /4 курс/
II Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів і квартетів (Львів, Україна, 16-22 листопада 2013)
Диплом у номінації «Камерний ансамбль»
Творчий керівник кандидат мистецтвознавства, доцент Щербакова О.К.

Кафедра теорії музики та композиції

Чжан Нань
IІI Всеукраїнський музичний конкурс молодих композиторів пам'яті Івана Карабиця (Київ, Україна)
Гран-прі
Клас професора Цепколенко К.С.

Юлія Запорожець
IІI Всеукраїнський музичний конкурс молодих композиторів пам'яті Івана Карабиця (Київ, Україна)
ІI премія

Міжнародний конкурс молодих композиторів ПентаTON (Миколаїв, Україна)
Гран-прі

І Відкритий конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва Donbas modern music art-2013 (Донецьк, Україна)
ІI премія
Клас доцента Гомельської Ю.А.

Ганна Стоянова
Міжнародний конкурс молодих композиторів ПентаTON (Миколаїв, Україна)
І премія в номінації «Інструментальна музика»

І Відкритий конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва Donbas modern music art-2013 (Донецьк, Україна)
І премія
Клас доцента Гомельської Ю.А.

Марина Бойко
Міжнародний конкурс молодих композиторів ПентаTON (Миколаїв, Україна)
І премія в номінації «Вокальна музика»

І Відкритий конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва Donbas modern music art-2013 (Донецьк, Україна)
III премія
Клас доцента Гомельської Ю.А.

Кіра Майденберг-Тодорова
І Відкритий конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва Donbas modern music art-2013 (Донецьк, Україна)
Гран-прі
Клас кандидата мистецтвознавства, професора Цепколенко К.С.

Ксенія Уляницька
І Відкритий конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва Donbas modern music art-2013 (Донецьк, Україна)
III премія
Клас доцента Гомельської Ю.А.

Тетяна Шабаєва
Міжнародний конкурс композиторів імені О. Спендіарова «Колискові наспіви народів світу» (Ялта, АР Крим)
ІI премія
Клас професора Цепколенко К.С.