Лауреати 2016

Кафедра сольного співу

Авраменко Євген /4 курс/
VI міжнародний конкурс «Перлини мистецтва» (Київ, Україна, 5-6 листопада 2016 року)
ІІ премія
Клас народного артиста України, професора Дуди А.І.
Концертмейстер в.о. доцента Бєляєва В.О.

Балаєскул Оксана /випускниця 2003 року/
Всеукраїнський конкурс дитячої та юнацької творчості «Мелодії Чорного моря» (Чорноморськ, Україна, 26 червня 2016 року)
І премія
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Кулієвої А.Я.
Концертмейстер Удрас О.Р.

Басова Лідія /ілюстратор кафедри концертмейстерства/
Перший відкритий фестиваль-конкурс музичного мистецтва «Харківські асамблеї» (Харків, Україна, 8-11 жовтня 2016 року)
ІІІ премія
Клас в.о. доцента Саннікової А.О.
Концертмейстер Корольова М.

Ван Цзя Бінь /2 курс/
Міжнародний конкурс юних виконавців «21-е століття мистецтва» (Київ, Україна, 15 травня 2016 року)
І премія
Клас приват-доцента Летягіної Е.В.
Концертмейстер заслужена артистка України, доцент, в.о. професора Книшова Т.П.

Давидюк Наталя /4 курс/
VIІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс академічного вокалу «Яскрава країна» (Одеса, Україна, 18 березня 2016 року)
ІІ премія
Клас доцента Олейникової Ю.В.
Концертмейстер Чистова О.О.

Дем'янчук Оксана /3 курс/
ІІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс мистецтв «Музичні перлини» (Одеса, Україна, 21-26 березня 2016 року)
І премія
Клас народної артистки України, академіка, професора Поліванової Г.А.
Концертмейстер Савченко В.О.

Кан Мен Синь /5 курс/
ІІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс мистецтв «Музичні перлини» (Одеса, Україна, 21-26 березня 2016 року)
ІІІ премія

VIІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс академічного вокалу «Яскрава країна» (Одеса, Україна, 18 березня 2016 року)
Диплом
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Осіпової В.О.
Концертмейстер Лазаренко Н.О.

Клімішена Анастасія /2 курс/
ХІІІ міжнародний фестиваль-конкурс «Новорічні співзвуччя 2016»
І премія
Клас в.о. доцента Бучки Ю.М.
Концертмейстер заслужена артистка України, кандидат педагогічних наук, доцент Демідова В.Г.

Кореньок Яна /4 курс/
ІІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс мистецтв «Музичні перлини» (Одеса, Україна, 21-26 березня 2016 року)
І премія
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Горелік Л.М.
Концертмейстер Субота І.М.

Лемешева Єлизавета /3 курс/
Всеукраїнський конкурс дитячої та юнацької творчості «Мелодії Чорного моря» (Чорноморськ, Україна, 26 червня 2016 року)
ІІ премія
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Кулієвої А.Я.
Концертмейстер Удрас О.Р.

Лінь Юйхен /3 курс/
Всеукраїнський конкурс дитячої та юнацької творчості «Мелодії Чорного моря» (Чорноморськ, Україна, 26 червня 2016 року)
ІІІ премія
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Кулієвої А.Я.
Концертмейстер Удрас О.Р.

Лю Нань /здобувач наукового ступеня/
IV Міжнародний конкурс «Прем'єр -2016» (Київ, Україна, 11-14 березня 2016 року)
І премія
Клас народної артистки України, академіка, професора Поліванової Г.А.
Концертмейстер Савченко В.О.

Мітряк Ольга /4 курс/
IV Міжнародний конкурс «Прем'єр -2016» (Київ, Україна, 11-14 березня 2016 року)
ІІІ премія
Клас народної артистки України, професора Довгань Л.М.
Концертмейстер заслужена артистка України, кандидат педагогічних наук, доцент Демідова В.Г.

Мись Катерина /асистент-стажист 2 роки навчання/
IV Міжнародний конкурс «Прем'єр -2016» (Київ, Україна, 11-14 березня 2016 року)
ІІІ премія
Клас народної артистки України, академіка, професора Поліванової Г.А.
Концертмейстер Руснак Ю.М.

Муляр-Огородник Тетяна /3 курс/
XXI міжнародний фестиваль-конкурс творчості «Golden Fest» (Одеса, Україна, 4-6 листопада 2016 року)
І премія

Міжнародний конкурс «Музика єднає нас» (Одеса, Україна, 14-16 жовтня 2016 року)
ІІ премія
Клас кандидата філософських наук, доцента Джулай Г.А.
Концертмейстер Болховська Р.Р.

Мягкова Маргарита /4 курс/
ІІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс мистецтв «Музичні перлини» (Одеса, Україна, 21-26 березня 2016 року)
І премія
Клас заслуженої артистки України, доцента Спаської Т.В.
Концертмейстер Соколова А.

Піддубна Катерина /4 курс/
Міжнародний конкурс юних виконавців «21-е століття мистецтва» (Київ, Україна, 15 травня 2016 року)
ІІ премія

Перший відкритий фестиваль-конкурс музичного мистецтва «Харківські асамблеї» (Харків, Україна, 8-11 жовтня 2016 року)
ІІ премія
Клас заслуженої артистки України, доцента Берлізової І.В.
Концертмейстер заслужена артистка України, доцент Кічерська М.Г.

Селіфонова Ірина /1 курс/
ІІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс мистецтв «Музичні перлини» (Одеса, Україна, 21-26 березня 2016 року)
І премія
Клас кандидата філософьских наук, доцента Джулай Г.А.
Концертмейстер Болховська Р.Р.

Сметаніна Тетяна /4 курс/
VIІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс академічного вокалу «Яскрава країна» (Одеса, Україна, 18 березня 2016 року)
ІІ премія
Клас доцента Олейникової Ю.В.
Концертмейстер Чистова О.А.

Співак Ганна /5 курс/
IV Міжнародний конкурс «Прем'єр -2016» (Київ, Україна, 11-14 березня 2016 року)
ІІІ премія
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Кулієвої А.Я.
Концертмейстер кандидат мистецтвознавства Перепелиця О.О.

Стоянова Наталя /випускниця 2009 року/
VIII Відкритий міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золотий зорепад» (Дніпропетровськ, Україна, 14-16 травня 2016 року)
І премія
Клас заслуженої артистки України, професора Джамагорцян А.В.

Тарасюк Ірина /2 курс/
Міжнародний конкурс юних виконавців «21-е століття мистецтва» (Київ, Україна, 15 травня 2016 року)
І премія
Клас заслуженої артистки України, доцента Берлізової І.В.
Концертмейстер заслужена артистка України, доцент Кічерська М.Г.

Темник Наталя /асистент-стажист 2 роки навчання/
ІІІ Мінський міжнародний різдвяний конкурс вокалістів (Мінськ, Білорусь 11 грудня 2016 року)
Диплом
Клас заслуженої артистки України, професора Джамагорцян А.В.
Концертмейстер кандидат мистецтвознавства, доцент Лісова О.Г.

Темченко Христина /4 курс/
Міжнародний конкурс юних виконавців «21-е століття мистецтва» (Київ, Україна, 15 травня 2016 року)
І премія
Клас народної артистки України, професора Стаховської О.В.
Концертмейстер Семенова Т.Є.

Ткаченко Аліса /1 курс/
Всеукраїнський конкурс дитячої та юнацької творчості «Мелодії Чорного моря» (Чорноморськ, Україна, 26 червня 2016 року)
І премія
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Кулієвої А.Я.
Концертмейстер Удрас О.Р.

Третяк Людмила /випускниця 2015 года/
IV Міжнародний конкурс «Прем'єр-2016» (Київ, Україна, 11-14 березня 2016 року)
Диплом
Клас приват-професора Олейникової В.В.
Концертмейстер Руснак Ю.М.

Чжао Цзиюань /5 курс/
IV Міжнародний конкурс «Прем'єр -2016» (Київ, Україна, 11-14 березня 2016 року)
ІІІ премія
Клас народної артистки України, академіка, професора Поліванової Г.А.
Концертмейстер Савченко В.О.

Цзоу Цин Фень /2 курс/
Се Пенцзо /2 курс/
ІІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс мистецтв «Музичні перлини» (Одеса, Україна, 21-26 березня 2016 року)
ІІІ премія
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Осіпової В.О.
Концертмейстер Лазаренко Н.О.

Цема Станіслав /2 курс/
Статьєва Ангеліна /2 курс/
Міжнародний конкурс юних виконавців «21-е століття мистецтва» (Київ, Україна, 15 травня 2016 року)
І премія
Клас викладача Ковальської І.В.
Концертмейстер Семенова Т.Є.

Чень Хунюй /3 курс/
VIІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс академічного вокалу «Яскрава країна» (Одеса, Україна, 18 березня 2016 року)
ІІІ премія
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Осіпової В.О.
Концертмейстер Лазаренко Н.О.

Черкасова Аліна /1 курс/
VIІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс академічного вокалу «Яскрава країна» (Одеса, Україна, 18 березня 2016 року)
І премія
Клас народної артистки України, академіка, професора Поливанової Г.А.
Концертмейстер Руснак Ю.М.

Чіквінідзе Тіна /випускниця 2015 года/
IV Міжнародний конкурс «Прем'єр -2016» (Київ, Україна, 11-14 березня 2016 року)
І премія
Клас заслуженої артистки України, професора Ютеш Н.Г.
Концертмейстер Руснак Ю.М.

Шиманська Олена /2 курс/
IV Міжнародний конкурс «Прем'єр -2016» (Київ, Україна, 11-14 березня 2016 року)
Диплом

VIІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс академічного вокалу «Яскрава країна» (Одеса, Україна, 18 березня 2016 року)
ІІ премія
Клас доцента Олейникової Ю.В.
Концертмейстер Чистова О.О.

Шошин Леонід /1 курс/
ІІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс мистецтв «Музичні перлини» (Одеса, Україна, 21-26 березня 2016 року)
І премія
Клас заслуженого артиста України, в.о. професора Ковалевського С.А.
Концертмейстер Полозська Н.А.

Шошин Леонід /1 курс/
Березняк Микита /2 курс/
VIІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс академічного вокалу «Яскрава країна» (Одеса, Україна, 18 березня 2016 року)
ІІ премія

II Міжнародний фестиваль-конкурс «Музичні перлини» (Одеса, Україна, 21-26 березня 2016 року)
І премія
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Осіпової Ю.О.
Концертмейстер Лазаренко Н.О.

Кафедра хорового диригування

Анна Кондратьєва /магістрант/
Другий відкритий Всеукраїнський студентський конкурс хорових диригентів (Івано-Франківськ, Україна, 27-30 жовтня 2016 року)
І премія
Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Серебрі А.П.

Кафедра народних інструментів

Бабич Ліліана /2 курс/
Міжнародний конкурс-фестиваль конкурс народного інструментального мистецтва «ФЛОЯРА 2016» (Одеса, Україна, 25 лютого 2016 року)
І премія

II конкурс виконавців на народних інструментах імені заслуженого артиста України В.В. Кас’янова (Одеса, Україна, 4 квітня 2016 року)
Гран-прі
Клас заслуженого артиста України, кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Олійника О.Л.
Концертмейстер Чупріна Н.М.

Бричак Катерина /3 курс/
Міжнародний конкурс-фестиваль конкурс народного інструментального мистецтва «ФЛОЯРА 2016» (Одеса, Україна, 25 лютого 2016 року)
ІІІ премія
Клас ст. викладача Форманюк І.В.
Концертмейстер Кулік Г.В.

Бучка Данило / 4 курс /
II конкурс виконавців на народних інструментах імені заслуженого артиста України В.В. Кас'янова (Одеса, Україна, 4 квітня 2016 року)
ІІ премія
Клас в.о. доцента Хорошавіної О.А.

Варфоломєєв Дмитро /2 курс/
II конкурс виконавців на народних інструментах імені заслуженого артиста України В.В. Кас'янова (Одеса, Україна, 4 квітня 2016 року)
Диплом

I відкритий Всеукраїнський конкурс баяністів-акордеоністів «Його Величність Баян» (Житомир, Україна, 28 листопада - 1 грудня 2016 року)
ІІІ премія
Клас в.о. доцента Чефранова В.Г.

Дячок Олександра / асистент-стажист 1 року навчання/
IV Київський відкритий молодіжний конкурс імені Миколи Лисенка (Київ, Україна, квітень 2016 року)
ІІ премія
Клас заслуженої артистки України, доцента Чернецької Л.Т.

Іванченко Валентина /2 курс/
Міжнародний конкурс-фестиваль конкурс народного інструментального мистецтва «ФЛОЯРА 2016» (Одеса, Україна, 25 лютого 2016 року)
ІІІ премія
Клас викладача Матвіїв Г.В.

Капела бандуристів
Відкритий фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Золота струна» (Миколаїв, Україна, 12-13 квітня 2016 року)
Гран-прі
Клас заслуженої артистки України, доцента Чернецької Л.Т.

Кардашева Ганна / 2 курс /
II конкурс виконавців на народних інструментах імені заслуженого артиста України В.В. Кас’янова (Одеса, Україна, 4 квітня 2016 року)
Диплом
Клас заслуженого артиста України, доцента Мурзи O.А.
Концертмейстер Чупріна Н.М.

Ковтун Аліна /1 курс/
Міжнародний конкурс-фестиваль конкурс народного інструментального мистецтва «ФЛОЯРА 2016» (Одеса, Україна, 25 лютого 2016 року)
І премія
Клас заслуженої артистки України, доцента Чернецької Л.Т.

Косинець Іван /3 курс/
II конкурс виконавців на народних інструментах імені заслуженого артиста України В.В. Кас'янова (Одеса, Україна, 4 квітня 2016 року)
ІІІ премія
Клас в.о. доцента Хорошавіної О.А.

Косич Ярослава /5 курс/
II Міжнародний фестиваль-конкурс «Музичні перлини» (Одеса, Україна, 21-26 березня 2016 року)
І премія
Клас заслуженої артистки України, доцента Чернецької Л.Т.

Крячун Ростислав /4 курс/
I відкритий Всеукраїнський конкурс баяністів-акордеоністів «Його Величність Баян» (Житомир, Україна, 28 листопада - 1 грудня 2016 року)
І премія
Клас в.о. доцента Чефранова В.Г.

Кулік Софія /3 курс/
Міжнародний конкурс-фестиваль конкурс народного інструментального мистецтва «ФЛОЯРА 2016» (Одеса, Україна, 25 лютого 2016 року)
ІІ премія

Відкритий фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Золота струна» (Миколаїв, Україна, 12-13 квітня 2016 року)
ІІ премія
Клас заслуженої артистки України,доцента Чернецької Л.Т.
Концертмейстер Олексій Ю.В.

Лю Юй /3 курс/
Міжнародний конкурс-фестиваль конкурс народного інструментального мистецтва «ФЛОЯРА 2016» (Одеса, Україна, 25 лютого 2016 року)
ІІІ премія

ХХ Міжнародний конкурс класичної гітари «Акад. Марін Големінов» (Кюстенділ, Болгарія, 9 квітня 2016 року)
ІІІ премія
Клас в.о. доцента Хорошавіної О.А.

Лю Юй /3 курс/ (гітара)
Інь Ци /5 курс/ (гітара)
Міжнародний конкурс-фестиваль конкурс народного інструментального мистецтва «ФЛОЯРА 2016» (Одеса, Україна, 25 лютого 2016 року)
ІІІ премія
Клас в.о. доцента Хорошавіної О.А.

Матвіїв Катерина /4 курс/
Міжнародний конкурс-фестиваль конкурс народного інструментального мистецтва «ФЛОЯРА 2016» (Одеса, Україна, 25 лютого 2016 року)
І премія

II конкурс виконавців на народних інструментах імені заслуженого артиста України В.В. Кас’янова (Одеса, Україна, 4 квітня 2016 року)
ІІ премія

IV Київський відкритий молодіжний конкурс імені Миколи Лисенка (Київ, Україна, квітень 2016 року)
ІІІ премія
Клас заслуженого діяча мистецтв України, кандидата мистецтвознавства, професора Морозевич Н.В.
Концертмейстер Олексій Ю.В.

Мельник Богдан /2 курс/
Відкритий фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Золота струна» (Миколаїв, Україна, 12-13 квітня 2016 року)
ІІІ премія
Клас народного артиста України, доктора мистецтвознавства¸ професора Єргієва І.Д.

Мельничук Оксана /3 курс/
Міжнародний конкурс-фестиваль конкурс народного інструментального мистецтва «ФЛОЯРА 2016» (Одеса, Україна, 25 лютого 2016 року)
І премія

IV Київський відкритий молодіжний конкурс імені Миколи Лисенка (Київ, Україна, квітень 2016 року)
ІІ премія
Клас заслуженого діяча мистецтв України, кандидата мистецтвознавства, професора Морозевич Н.В.

Мурза Олексій /1 курс/
VI Міжнародний конкурс баяністів і акордеоністов «Акордеон плюс» (Ростов-на-Дону, Росія, 30 березня 2016 року)
ІІІ премія

Всесвітній конкурс баяністів і акордеоністів «Кубок світу» Міжнародна конфедерація акордеоністів та баяністів (CIA) (Ростов-на-Дону, Росія, 11-17 вересня 2016 року)
ІІ премія
Клас заслуженого артиста України, в.о. професора Мурзи В.А.

Некрасов Роман /3 курс/
Відкритий фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Золота струна» (Миколаїв, Україна, 12-13 квітня 2016 року)
І премія

II конкурс виконавців на народних інструментах імені заслуженого артиста України В.В. Кас’янова (Одеса, Україна, 4 квітня 2016 року)
І премія
Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Власова В.П.

Несіна Олена /2 курс/
Відкритий фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Золота струна» (Миколаїв, Україна, 12-13 квітня 2016 року)
ІІ премія

II конкурс виконавців на народних інструментах імені заслуженого артиста України В.В. Кас’янова (Одеса, Україна, 4 квітня 2016 року)
Диплом
Клас народного артиста України, доктора мистецтвознавства¸ професора Єргієва І.Д.

Осипенко Наталя /4 курс/
Міжнародний конкурс-фестиваль конкурс народного інструментального мистецтва «ФЛОЯРА 2016» (Одеса, Україна, 25 лютого 2016 року)
І премія

II конкурс виконавців на народних інструментах імені заслуженого артиста України В.В. Кас’янова (Одеса, Україна, 4 квітня 2016 року)
ІІІ премія

II Міжнародний юнацький конкурс-фестиваль «Музичні перлини» (Одеса, Україна, 21-26 березня 2016 року)
І премія
Клас ст. викладача Форманюк І.В.
Концертмейстер Кулік Г.В.

Серотюк Ірина /асистент-стажист 4 роки навчання/
Міжнародний конкурс «Torneo Internazionale di Musica» (Турин, Італія, 26-28 вересня 2016 року)
ІІ премія
Клас заслуженого артиста України, в.о. професора Мурзи В.А.

Серотюк Ірина /асистент-стажист 4 року навчання/
Гітін Володимир /випускник 2014 року/
Всесвітній конкурс баяністів і акордеоністів «Кубок світу» Міжнародна конфедерація акордеоністів та баяністів (CIA) (Ростов-на-Дону, Росія, 11-17 вересня 2016 року)
ІІ премія
Клас заслуженого артиста України, в.о. професора Мурзи В.А.

Сіміонеску Володимир /1 курс/
II конкурс виконавців на народних інструментах імені заслуженого артиста України В.В. Кас'янова (Одеса, Україна, 4 квітня 2016 року)
ІІІ премія

І відкритий Всеукраїнський конкурс «Баянне коло на Запоріжжі» (Запоріжжя, Україна, 15-16 квітня 2016 року)
І премія
Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Власова В.П.

Смолінська Марія /1 курс/
Міжнародний конкурс-фестиваль конкурс народного інструментального мистецтва «ФЛОЯРА 2016» (Одеса, Україна, 25 лютого 2016 року)
І премія

Відкритий фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Золота струна» (Миколаїв, Україна, 12-13 квітня 2016 року)
ІІ премія

ХII Всеукраїнський конкурс «Класичний меридіан» (Київ, Україна, 23 березня 2016 року)
ІІ премія
Клас заслуженої артистки України, доцента Чернецької Л.Т.

Сом Анастасія /2 курс/
Міжнародний конкурс-фестиваль конкурс народного інструментального мистецтва «ФЛОЯРА 2016» (Одеса, Україна, 25 лютого 2016 року)
Гран-прі

Відкритий фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Золота струна» (Миколаїв, Україна, 12-13 квітня 2016 року)
Гран-прі

II конкурс виконавців на народних інструментах імені заслуженого артиста України В.В. Кас’янова (Одеса, Україна, 4 квітня 2016 року)
І премія

Міжнародний фестиваль музики і танцю «Пієрія FEST 2016» (Ней Порі, Греція, 1-6 червня 2016 року)
І премія
Клас заслуженого артиста України, кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Олійника О.Л.
Концертмейстер Слівних А.В.

Хібеба Анна /3 курс/
II конкурс виконавців на народних інструментах імені заслуженого артиста України В.В. Кас’янова (Одеса, Україна, 4 квітня 2016 року)
ІІІ премія
Клас заслуженого артиста України, кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Олійника О.Л.
Концертмейстер Чупріна Н.М.

Хом'як Наталія /2 курс/
IV Київський відкритий молодіжний конкурс імені Миколи Лисенка (Київ, Україна, квітень 2016 року)
ІІІ премія
Клас заслуженого діяча мистецтв України, кандидата мистецтвознавства, професора Морозевич Н.В.

Чепканич Елеонора /4 курс/
ХІ Междинародний конкурс мистецтв «Закарпатський Едельвейс – 2016» (Ужгород, Україна, 3-5 травня 2016 року)
ІІ премія
Клас заслуженого артиста України, кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Олійника О.Л.
Концертмейстер Олексій Ю.В.

Шараменко Анастасія /2 курс/
Міжнародний конкурс-фестиваль конкурс народного інструментального мистецтва «ФЛОЯРА 2016» (Одеса, Україна, 25 лютого 2016 року)
І премія

ХХ Міжнародний конкурс класичної гітари «Акад. Марін Големінов» (Кюстенділ, Болгарія, 9 квітня 2016 року)
ІІ премія

Міжнародний фестиваль «Pleven guitar festival» (Плевен, Болгарія, 30 листопада-4 грудня 2016 року)
І премія
Клас в.о. доцента Хорошавіної О.А.

Шараменко Анастасія /2 курс/
Косинець Іван /3 курс/
ХХ Міжнародний конкурс класичної гітари «Акад. Марін Големінов» (Кюстенділ, Болгарія, 9 квітня 2016 року)
І премія
Клас в.о. доцента Хорошавіної О.А.

Шиба Володимир /3 курс/
II конкурс виконавців на народних інструментах імені заслуженого артиста України В.В. Кас’янова (Одеса, Україна, 4 квітня 2016 року)
Диплом

VI Міжнародний конкурс композиторів імені А. Спендиарова (Ялта, Україна, 1-3 листопада 2016 року)
І премія
Клас в.о. доцента Хорошавіної О.А.


Кафедра оркестрових духових та ударних інструментів

Артеменко Володимир /2 курс/
Міжнародний конкурс виконавців на духових інструментах «IOAN Гойя» (Ясси, Румунія, 12 травня 2016 року)
І премія
Клас заслуженого діяча мистецтв України, кандидата мистецтвознавства, професора Мюльберга К.Е.
Концертмейстер Федчун Т.О.

Бабій Тарас /3 курс/
VII Всеукраїнський відкритий конкурс молодих виконавців (ансамблів) на мідних духових інструментах імені В'ячеслава Старченка (Рівне, Україна, 21-24 квітня 2016 року)
ІІІ премія

ХХІІ Міжнародний конкурс імені Е. Коки (Кишинеу, Республіка Молдова, 20-25 червня 2016 року)
ІІІ премія
Клас заслуженого працівника культури України, доцента Боруха І.М.
Концертмейстер Ковальова О.П.

Бабухівській Василь /2 курс/
ХХІІ Міжнародний конкурс імені Е. Коки (Кишинеу, Республіка Молдова, 20-25 червня 2016 року)
ІІІ премія
Клас кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Буркацького З.П.
Концертмейстер Ковальова О.П.

Блонський Роман /4 курс/
Міжнародний конкурс виконавців на духових інструментах «IOAN Гойя» (Ясси, Румунія, 12 травня 2016 року)
І премія
Клас кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Буркацького З.П.
Концертмейстер Федчун Т.О.

Бовтюк Юрій /4 курс/
Всеукраїнський відкритий конкурс класичної музики «Обрії класики» (Київ, Україна, 19-24 березня 2016 року)
І премія
Клас заслуженого артиста України, професора Бондарчука В.І.
Концертмейстер Павлова О.М.

Бойко Богдан /2 курс/
ХХІІ Міжнародний конкурс імені Е. Коки (Кишинеу, Республіка Молдова, 20-25 червня 2016 року)
ІІ премія
Клас кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Буркацького З.П.
Концертмейстер Федчун Т.О.

Ван Хао Юань /2 курс/
Міжнародний конкурс «21-го століття мистецтво» (Київ, Україна, 6 березня 2016 року)
ІІ премія
Клас кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Буркацького З.П.
Концертмейстер Шведка Л.М.

Видойнік Ігор /3 курс/
Міжнародний конкурс «21-го століття мистецтво» (Київ, Україна, 6 березня 2016 року)
І премія
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Дзисюка В.Ю.
Концертмейстер Малюта Л.В.

Глушенко Ігор /2 курс/
Міжнародний конкурс «Музика єднає нас» (Одеса, Україна, вересень-жовтень 2016 року)
Гран-прі

Сьомий міжнародний конкурс молодих виконавців на дерев'яних духових інструментах імені Дмитра Біди (Львів, Україна, 23-27 жовтня 2016 року)
Диплом
Клас кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Буркацького З.П.
Концертмейстер Федчун Т.О.

Кейта Лалла /4 курс/
Міжнародний конкурс виконавців на духових інструментах «IOAN Гойя» (Ясси, Румунія, 12 травня 2016 року)
І премія
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Дзисюка В.Ю.
Концертмейстер Малюта Л.В.

Кондратюк Назарій /2 курс/
Міжнародний конкурс «21-го століття мистецтво» (Київ, Україна, 6 березня 2016 року)
І премія

ХХІІ Міжнародний конкурс імені Е. Коки (Кишинеу, Республіка Молдова, 20-25 червня 2016 року)
ІІІ премія
Клас кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Буркацького З.П.
Концертмейстер Шведка Л.М.

Красильников Василь /1 курс/
Міжнародний конкурс виконавців на духових інструментах «IOAN Гойя» (Ясси, Румунія, 12 травня 2016 року)
ІІ премія
Клас кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Буркацького З.П.
Концертмейстер Федчун Т.О.

Морозович Олександр /1 курс/
Всеукраїнський відкритий конкурс класичної музики «Обрії класики» (Київ, Україна, 19-24 березня 2016 року)
ІІ премія
Клас заслуженого артиста України, професора Бондарчука В.І.
Концертмейстер Павлова О.М.

Оленюк Олександра /1 курс/
Міжнародний конкурс виконавців на духових інструментах «IOAN Гойя» (Ясси, Румунія, 12 травня 2016 року)
ІІ премія
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Дзисюка В.Ю.
Концертмейстер Малюта Л.В.

Очеретяний Павло /3 курс/
Міжнародний конкурс виконавців на духових інструментах «IOAN Гойя» (Ясси, Румунія, 12 травня 2016 року)
І премія
Клас кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Буркацького З.П.
Концертмейстер Федчун Т.О.

Подлюк Олена /1 курс/
Всеукраїнський відкритий конкурс класичної музики «Обрії класики» (Київ, Україна, 19-24 березня 2016 року)
ІІІ премія
Клас заслуженого артиста України, професора Бондарчука В.І.
Концертмейстер Павлова О.М.

Твердохліб Іван /2 курс/
Міжнародний конкурс «21-го століття мистецтво» (Київ, Україна, 6 березня 2016 року)
ІІІ премія
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Дзисюка В.Ю.
Концертмейстер Малюта Л.В.

Цзя Хао Чжан /2 курс/
Міжнародний конкурс «21-го століття мистецтво» (Київ, Україна, 6 березня 2016 року)
ІІ премія
Клас кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Буркацького З.П.
Концертмейстер Федчун Т.О.

Щирий Антон /3 курс/
Міжнародний конкурс «21-го століття мистецтво» (Київ, Україна, 6 березня 2016 року)
І премія
Клас кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Буркацького З.П.
Концертмейстер Федчун Т.О.


Кафедра оркестрових струнних інструментів та оперно-симфонічного диригування

Бахтина Наталія /2 курс/
VII міжнародний музикальний конкурс (Белград, Сербія, 9 травня 2016 року)
І премія
Клас приват-доцента Водоп’янової Т.В.

Глушенко Віктор /4 курс/
Міжнародний конкурс «Музика єднає нас» (Одеса, Україна, вересень-жовтень 2016 року)
І премія
Клас заслуженого артиста України, в.о. професора Чекалюка В.В.
Концертмейстер Фортученко Н.Д.

Долгієр Владислав /2 курс/
Всеукраїнський конкурс воілончелістов (Львів, Україна, 6-8 травня 2016 року)
І премія
Клас доцента Казакова В.Г.
Концертмейстер кандидат мистецтвознавства, доцент Андріянова О.В.

Любенко Микола /3 курс/
Всеукраїнський конкурс воілончелістов (Львів, Україна, 6-8 травня 2016 року)
І премія
Клас доцента Казакова В.Г.
Концертмейстер кандидат мистецтвознавства, доцент Андріянова О.В.

Резніченко Ганна /4 курс/
Всеукраїнський конкурс воілончелістов (Львів, Україна, 6-8 травня 2016 року)
Диплом
Клас доцента Казакова В.Г.
Концертмейстер кандидат мистецтвознавства, доцент Андріянова О.В.


Кафедра спеціального фортепіано

Аграмаков Владислав /3 курс/
Перший всеукраїнський відкритий музичний конкурс Мирослава Скорика «Skoryk competition» (Київ, Україна, 16-20 лютого 2016 року)
Диплом
Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Кардашева А.О.

Єргієва Катерина /викладач кафедри спеціального фортепіано/
Перший відкритий фестиваль-конкурс музичного мистецтва «Харківські асамблеї» (Харків, Україна, 8-11 жовтня 2016 року)
ІІ премія
Клас кандидата мистецтвознавства, професора Сухомлинова І.І.

Муляр Анастасія /1 курс/
Міжнародний конкурс юних виконавців «The 21st century art» (Київ, Україна, 8 травня 2016 року)
І премія
Клас кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Муляра П.М.

Трухін Олександр /концертмейстер кафедри оркестрових струнних інструментів та оперно-симфонічного диригування/
ХVII Міжнародний конкурс імені Марії Юдіної (Санкт-Петербург, Росія, 3-7 січня 2016 року)
Диплом
Номінація «Фортепіано соло»
Клас приват-професора Харченка А.Г.

Чернега Ганна /1 курс/
Міжнародний конкурс «Музика єднає нас» (Одеса, Україна, 15-16 жовтня 2016 року)
І премія
Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Фоміної Т.М.


Кафедра камерного ансамблю

Горун Анастасія /1 курс/
Марусяк Тетяна /1 курс/
II Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 19-22 березня 2016 року)
ІІІ премія і Бронзова медаль
Клас в.о. доцента Кравченко Т.В.

Шаповалова Алла /3 курс/
Очеретяний Павло /3 курс/
Суворова Тетяна /3 курс/
II Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 19-22 березня 2016 року)
Диплом
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Повзун Л.І.

Галіцан Олександр /4 курс/
Кушнір Лілія /4 курс/
Іконова Ольга /5 курс/
Плеханова Анастасія /4 курс/
Карпенко Христина /концертмейстер/
II Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 19-22 березня 2016 року)
Диплом
Клас в.о. доцента Кравченко Т.В.

Бахтіна Наталя /2 курс/
Долгієр Владислав /2 курс/
Бейнік Євгенія /2 курс/
II Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 19-22 березня 2016 року)
Диплом
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Повзун Л.І.

Мельник Ольга /4 курс/
Пінюк Іван /4 курс/
Моспан Марина /4 курс/
Девдюк Іван /1 курс/
Бовтюк Юрій /3 курс/
Номер Олександра /4 курс/
II Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 19-22 березня 2016 року)
Диплом
Клас в.о. доцента Кравченко Т.В., приват-доцента Скібінської О.Г.

Андрієнко Ольга /4 курс/
Куан Цзехуй /4 курс/
II Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 19-22 березня 2016 року)
Диплом
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Повзун Л.І.

Доронін Павло /3 курс/
Антонюк Дарина /2 курс/
II Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 19-22 березня 2016 року)
Диплом
Клас заслуженого працівника культури України, кандидата мистецтвознавства, професора Дагілайської Е.Р.

Москаленко Людмила /2 курс з/в/
Москаленко Анна /2 курс з/в/
II Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 19-22 березня 2016 року)
ІІІ премія і Бронзова медаль
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Повзун Л.І.

Скуп Дмитро /2 курс/
Попаль Діана /2 курс/
II Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 19-22 березня 2016 року)
ІІ премія і Срібна медаль
Клас приват-доцента Шевченка Л.С.

Талько Євген /5 курс/
Куусіку Віра /5 курс/
II Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 19-22 березня 2016 року)
ІІ премія і Срібна медаль
Клас заслуженого діяча мистецтв АР Крим, кандидата мистецтвознавства, доцента Щербакової О.К.

Глушенко Ігор /1 курс/
Мандюк Нестор /4 курс/
II Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 19-22 березня 2016 року)
І премія та Золота медаль
Клас кандидата мистецтвознавства, в.о. професора Буркацького З.П.

Мкрітчян Ліліт /3 курс/
Кисилюк Ярина /5 курс/
Кучімова Марта /2 курс/
II Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 19-22 березня 2016 року)
І премія та Золота медаль
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Повзун Л.І.

Любенко Микола /3 курс/
Кочнев Володимир /3 курс/
II Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 19-22 березня 2016 року)
І премія та Золота медаль
Клас кандидата мистецтвознавства, в.о.доцента Зима Л.В.

Григор'єва Єлизавета /4 курс/
Кушнір Лілія /4 курс/
Масюк Юлія /4 курс/
Томницький Костянтин /3 курс/
II Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 19-22 березня 2016 року)
Диплом
Клас викладача Базан О.Ю.

Галіцан Олександр /4 курс/
Шевченко Дар'я /4 курс/
Андрієнко Ольга /4 курс/
Карпенко Христина /концертмейстер/
II Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 19-22 березня 2016 року)
Диплом
Клас викладача Базан О.Ю.

Мельниченко Катерина /4 курс/
Кравченко Ганна /4 курс/
Іваніденко Яків /4 курс/
Безчастнов Михайло /3 курс/
II Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 19-22 березня 2016 року)
ІІІ премія і Бронзова медаль
Клас викладача Базан О.Ю.

Погосова Марія /5 курс/
Кисилюк Ярина /5 курс/
Іконова Ольга /5 курс/
Діденко Майя /концертмейстер/
II Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів імені В.П. Повзуна (Одеса, Україна, 19-22 березня 2016 року)
І премія та Золота медаль
Клас викладача Базан О.Ю.

Мельниченко Катерина /4 курс/
Джоу Циньлін /5 курс/
Полянська Тамара /концертмейстер/
Всеукраїнський відкритий конкурс класичної музики «Обрії класики» (Київ, Україна, 19-24 березня 2016 року)
І премія
Клас кандидата мистецтвознавства, в.о.доцента Зима Л.С.

Писаренко-Івлєва Марія /4 курс/
Футимська Аліна 4 курс/
Полянська Тамара /концертмейстер/
Всеукраїнський відкритий конкурс класичної музики «Обрії класики» (Київ, Україна, 19-24 березня 2016 року)
І премія
Клас приват-доцента Бузанової Н.С.

Долгіер Владислав /3 курс/
Бейнік Євгенія /3 курс/
Бахтіна Наталія /3 курс/
Міжнародний конкурс «International France art competition» (Париж, Франція, 4-6 серпня 2016 року)
І премія
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Повзун Л.І.

Кафедра теорії музики та композиції

Воронюк Катерина /3 курс/
Шостий міжнародний музичний конкурс молодих композиторів імені Івана Карабиця (Київ, Україна, 29 жовтня 2016 року)
Гран-прі
Клас заслуженого діяча мистецтв України, кандидата педагогічних наук, професора Цепколенко К.С.

Грабина Марія /3 курс/
Шостий міжнародний музичний конкурс молодих композиторів імені Івана Карабиця (Київ, Україна, 29 жовтня 2016 року)
ІІІ премія
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Гомельської Ю.О.

Костов Олександр /4 курс/
Міжнародний конкурс композиторів «Gradus ad Parnassum» (Київ, Україна, 15-16 квітня 2016 року)
ІІІ премія
Клас кандидата мистецтвознавства, в.о. доцента Шустова С.Л.

Копійка Ганна /магістрантка/
Міжнародний конкурс композиторів «Gradus ad Parnassum» (Київ, Україна, 15-16 квітня 2016 року)
Номінація «Кращий етносучасний твір»
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Гомельської Ю.О.

Кошелев Антон /2 курс/
Міжнародний конкурс композиторів «Gradus ad Parnassum» (Київ, Україна, 15-16 квітня 2016 року)
ІІІ премія

Шостий міжнародний музичний конкурс молодих композиторів імені Івана Карабиця (Київ, Україна, 29 жовтня 2016 року)
Гран-прі
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Гомельської Ю.О.

Станко Тетяна /4 курс/
IХ Відкритий міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золота Ліра» (Дніпро, Україна, 10-12 грудня 2016 року)
І премія
Клас кандидата мистецтвознавства, в.о. доцента Шустова С.Л.

Стоянова Ганна /асистент-стажист 2 року навчання/
Міжнародний конкурс композиторів «Gradus ad Parnassum» (Київ, Україна, 15-16 квітня 2016 року)
ІІ премія
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Гомельської Ю.О.

Фільченкова Христина /2 курс/
Шостий міжнародний музичний конкурс молодих композиторів імені Івана Карабиця (Київ, Україна, 29 жовтня 2016 року)
IV премія
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Гомельської Ю.О.

 

Кафедра теоретичної та прикладної культурології

Дяблова Христина /магістрант/
Перший всеукраїнський конкурс робіт молодих дослідників імені Неллі Іванової-Георгіївської (Філософський факультет ОНУ імені І.І. Мечникова, Наукове товариство «Одеська гуманітарна традиція») (Одеса, Україна, 21 грудня 2016 року)
Диплом
Клас кандидата мистецтвознавства, доцента Каплун Т.М.